Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyi idő után, ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idő után, ilyen helyzetben foglalkoznátok a baráti "törvénnyel?

Figyelt kérdés

Kicsit össze-vissza történet, boccs ha érthetlen a fogalmazásom.

Szóval van egy gyerekkori barátom. Sose volt egy szerelmes tipus, inkább csak játszani szeretett a lányokkal.Kb. három éve (szerinte) összejött egy csajjal...rémlik, hogy sokat beszélt , de nekünk (haverjainak) sose mutatta be, mert a csaj nem akarta. Mint kiderült azért, mert a csaj szerint nem jártak. Mi egy nagyobb városba lakunk... a lány pedig akkor 35km-re lakott innen és csak a faterjához járt ide, így ismerte meg a haveromat. Ő azt mondja, hogy csak találkoztak néha és volt pár csók, de nem volt szó járásról. Most itt lakik és a sorsnak köszönhetően egy suliba jár velem.Október óta tetszik és én is neki..már randiztunk és szóba jött, hogy lehetne több barátságnál, de amikor a haverom megtudta, hogy az "excsajára" hajtok nagyon kiakadt.Azt mondja ez a lány volt az első szerelme.Igaz, hogy amikor a csaj "dobta" pár éve emlékszem, hogy keményen a padlón volt, de most van egy másfél éves kapcsolata (ami tényleg az) és ezzel a lánnyal csak kavartak. Naaaagyon tetszik nekem.. sőt! valószinűleg kezdek k.rvára belé szeretni. Minden szempontból összeillünk és Ő is így érez.

Viszont a haverom is fontos, 14 éves barátságról van szó.. de végülis nem jártak. Mióta tudja, hogy a lánnyal mi van köztünk idegbetegeskedik velem, féltékenykedik.. szilveszterkor kicsit durván össze balhéztunk és tettlegességik fajultak a dolgok. A csajával is folyton veszekszik, azt mondja már nem szereti. A lány aki miatt van ez kicsit eltávolodott tőlem szilveszter óta, mert szerinte a barátság fontosabb és nem akarja tönkre tenni. A haverommal azt az esetett megbeszéltük, de csak azért mert végül nem lett semmi a csajjal.Probálom Őt elfelejteni, de nem megy.Minden reggel látom, a suliba is, közös baráti társaságunk van..és minél jobban el akarom felejteni, annál jobban vágyom rá.Mindenki azt mondja, hogy alaptalan haverom féltékenysége, de nemtudom.Fordított esetben én se tudom, hogy mit tennék.

Ha valami nem villágos kérdezzetek..tudom, hogy kicsit szarul fogalmazok.


2014. jan. 20. 23:49
 1/5 A kérdező kommentje:

'rémlik,

hogy sokat beszélt *Róla , de

nekünk'

2014. jan. 20. 23:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szerelmesek vagytok, akkor nem. Én is az exem barátjával járok. Azaz most már exbarátjával. De egyikünket se zavart, az egy rövid, ráadásul pocsék kapcsolat volt, mi meg lassan házasodunk. Elég hülyeség lett volna egy idióta szabály miatt eldobni ezt :D
2014. jan. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egesz ertheto volt amit irtal. A baratod ugy viselkedik mint egy lany akinek eppen megvan, ha olyan nagy barat akkor inkabb boldog kene legyen, hogy a haverjanak van csaja. Csak hat o is elorebb helyezi ezt az egeszet, mint a baratsagotok...Akkor te megis miert nem tehetned ezt meg? Gyere ossze megint a csajjal, ha ugy erzed, hogy neked most O kell. Es ha a baratodnak nem tetszik, akkor bekaphatja
2014. jan. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is túlzás a viselkedése. Talán azért ilyen, mert egy helyes,gazdag gyerek, nagyon keves lány mondott neki nemet.. és ennek a lánynak én, az átlagos csóró srác kellek és bántja az önbizalmát. Mondjuk az is lehet, hogy tényleg szerette, hisz csodás lány..gondolom 3 éve is az volt. Az is ott van, hogy vele nőttem fel, az egyetlen haverom aki eddig bármi volt kiállt mellettem.Bár, egy beképzelt ember, mégis mindig Ő segített rajtam, Ő ott volt mindig ha bajban voltam.. és egyszer sem kellett kérni. Igazi barát.. vagy legalább is az volt. Ott van még az is, hogy a csaj szerint mindenről Ő tehet és nem akarja, hogy miatta megromoljon a barátságunk. Utálom ezt a helyzetett, jó lenne valami megoldás.
2014. jan. 21. 00:19
 5/5 PearlDiver ***** válasza:

Szerintem itt az idő, hogy a barátoddal leüljetek pár sör mellé és jól megtárgyaljátok ezt az egészet. Meséld el neki, hogy te ezzel a lánnyal akarsz lenni, mert szereted. Modd el neki, hogy ez a lány is téged akar, nem pedig őt, és neki ezt férfiasan emelt fővel illene viselni, pláne tekintettel a barátnőjére. Az hogy mi történt köztük vagy mi nem, nem kell hogy hatással legyen a jelenre, pláne ha semmi komolyról nem volt szó.

Ha a barátod ezt nem érti meg, és tovább hisztizik akkor én nem annyira ragaszkodnék hozzá, mint baráthoz (mondjuk nálam a barát ott kezdődik, hogy nem rosszat akarunk egymásnak, hanem támogatjuk egymást akkor is, ha ez nehéznek tűnik).

24F

2014. jan. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!