Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » (Főleg lányok! ) Szerintetek...

(Főleg lányok! ) Szerintetek bunkó vagyok, vagy jól csináltam?

Figyelt kérdés
Egy beszámolót kellett írnom, de meghalt a nyomtatóm ezért egy osztálytársnőmet kértem meg(aki mellesleg eléggé tetszik nekem), hogy nem-e tudná kinyomtatni nekem. Kinyomtatta és vettem neki egy csokit amit ma oda akartam adni neki de nem fogadta el aztán kb 15 percen keresztül beszéltem neki hogy "légyszíves fogadd el", "kérlek fogadd el" stb stb aztán nagynehezen elfogadta. Ez a 15 perces beszéd miatt bumiónakntarthat vagy rendesnek?

2016. nov. 18. 16:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Én a helyében rendesnek tartanálak, vannak olyanok, akik csak azért vennének csokit, mert úgygondolják, hogy az "kötelező" és megkérdezik egyszer, ha pedig nem kell, akkor felzabálják. Szerintem egyáltalán nem bunkóság, sőt, ezzel csak kimutattad, hogy tényleg hálás vagy érte. Szerintem. :-)
2016. nov. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%

A csoki aranyos, de ha nem akarja, akkor nem akarja, nem kéne negyedórán át zaklatni. Lehet, hogy nem akar csokit enni, de így fog. Tökmindegy, nem akarta, ne erőltess rá olyat sem, ami szerinted jó...

Én nem fogadtam volna el, de amilyen a vérmérsékletem, pár perc után kockáztattad volna, hogy fejbeváglak (na jó, azt sosem teszem, inkább leléptem volna és meggondolnám, hogy valaha csinálok-e még neked valamit).

2016. nov. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
64%
oda akartam adni & nagynehezen elfogadta :) minden ok
2016. nov. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben semmi bunkóság nincs, maximum egy kis rámenősség, bár én se szeretem, ha valaki tesz nekem egy szívességet és utána kéreti magát, ha viszonzom pl. úgy mint te, egy csokival.
2016. nov. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem kedves. Én is mindig mindent elutasítok, mert ha kapok valamit, akkor jön a "No most ezt valahogy majd viszonozni kell, de mi a fenével viszonozzam? Vegyek én is neki egy csokit?" és ezt inkább kerülöm, vagy ha a végén nem adsz semmit cserébe és akkor még te vagy a bunkó mert milyen hálátlan vagy.
2016. nov. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
19%
Bunkóság. A nem az nem, mit tukmálod? Kinyomtatni valamit, az teljesen személytelen, a te csokikád viszont már bizalmaskodás. Ezzel nem lettél több a szemében, sőt. Ne csodálkozz, ha mostantól kerülni fog.
2016. nov. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Szóval valakinek tetszik, valakinek nem. Akkor ezzel se lettem előrébb :D ha ez segítt akkor egy nyugodtabb csajról van szó, és amikor elvette, akkor mindenkit megkímált vele, a többiből evett picit,aztán elrakta
2016. nov. 18. 16:41
 8/22 A kérdező kommentje:
Ez segít valamit?
2016. nov. 18. 16:41
 9/22 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi a válaszokat :)
2016. nov. 18. 16:42
 10/22 anonim ***** válasza:
lehet nem szereti a csokit?
2016. nov. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!