Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hulyet csinaltam magambol?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hulyet csinaltam magambol? Kinek mi a velemenye? Lanyok ez kicsit gaz? Ti mit szolnatok hozza?

Figyelt kérdés

smerkedek egy lannyal. Kezd alakulni valami. Egyre jobban oda vagyok a csajertes erzem h o kell nekem. O se jarna velem rosszul csak o meg nem biztos benne. Tegnap hianyzott elegge a csaj es kedvem is elegge rossz volt. Irtam neki egy uzit. Utana mar es masnap is zavart amit irtam mert nyalas. Nem szokasom ilyeneket irni lanyoknak. Sztm kicsit korai volt ilyent irni.


Jo munkat szepsegem! Legyen szep ested! Nekem mar attol jo ejszakam lesz ha rad gondolok. Minden gondolatom te vagy.. napok ota csak egy energiaforrasom van es az te vagy!

Mikor latlak ugy erzem a legszebb almom teljesult!

Millio puszi gyonyorusegem..

ezt irtam. Nagyon gaz? Uyg erzem ez a nyalas vmi nem en vagyok. De amit irtam ugy is gondolom. Nem tudom. Gaz ez igy most a csaj elott?

Lanyok ti mit szolnataok egy ilyen smshez ugy h meg nem is jartok a pasival es meg csak alakuloban vannak a dolgok?


2016. ápr. 20. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos, én örülnék neki ha ilyen üzenetet kapnék a barátomtól :)
2016. ápr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól hogy kicsit nyálas, még jól esik ilyen üzit kapni. Nyugi, nem gáz. :)
2016. ápr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 opened paradise ***** válasza:

Juj...

Két dologtól függ. Ha már annyi ideje tart,de itt az nincsen,vagy ha ő is már többet gondol. Akkor semmi se sok.

2016. ápr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ez változó, meg függ attól is hogy milyen a viszonyotok, hogy áll hozzád a csajszi. Nekem így kicsit soknak (nem gáznak!) tűnik ez ismerkedés fázisban, de ez lehet azért mert nem ismerlek téged, nem tudom hol tartotok.
2016. ápr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jaj ne már, don't fos. :P

Nagyon romantikusra sikeredett, de ezzel semmi baj sincs, mert kellemes érzés ilyen üzenetet kapni.

Nem rontottál el semmit.

2016. ápr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kicsit nyálas, de attól még aranyos. Én örülnék neki :)
2016. ápr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ~OnLány~ ***** válasza:

Szerintem aranyos és kedves volt tőled. :)

Ne bánd,hidd el,jól esett neki ezt elolvasni.

Nekem is írt így a kapcsolat legelején is,én örültem neki.

2016. ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Én ha nem lennék szerelmes beléd és ezt irnad nem igazan tudnam ertekelni marmint nem mozgatna meg, csak egy olyantol aki irant en is erzek, de tul sok lenne akkor is ha szeretnélek (de ez az en velemenyem. Ja es nem az a sok ha kifejezed amit erzel hanem az eroltetett szoveg)


Jo munkat szepsegem! Legyen szep

ested! Nekem mar attol jo ejszakam

lesz ha rad gondolok.


Ha eddig irtad volna nagyon bejott volna, ezt a szoveget el is mentem tenyleg tetszik eddig..


Amugy miert kerdojelezed meg amit ugy irsz hogy oszinten amit gondolsz? Jobb azt adni ami nem vagy? Ne a kamu nyugtasson. Inkabb utasitson el ugy hogy oszinte voltal mint ugy hogy nem azt adtad amit szerettél volna es meg emiatt is aggodj.

2016. ápr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha ő is akar tőled valamit, akkor egyáltalán nem gáz. Ha nem biztos magában, de hajlik feléd, és vevő az ilyen dolgokra, akkor szerintem szereztél nála egy jó pár piros pontot. Ha viszont tényleg nem tudja, mit is akar tőled, legfeljebb jelzi neked, hogy soknak érzi, amit írtál neki, de ezért kidobni garantáltan nem fog.
2016. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem ez nagyon aranyos.Ne szégyelld!
2016. ápr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!