Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit gondoltok arról hogy amikor a párotok reggel reggelit csinál nektek (amikor még aludtok vagy amikor felkeltetek) és beviszi az ágyba, ilyenkor mit ériztek? A korotokat is írjátok,19F, én már csináltam ilyet :D elég sokszor

Figyelt kérdés
2014. szept. 17. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:

"Because I'm happy..."

most mit mondjak? Kellemes. 18

2014. szept. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Költőnő? ***** válasza:
Ma is meghat minden alkalommal.
2014. szept. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kávét csináljon akkor már, ne reggelit, mert nem szeretek reggel, pláne rögtön ébredés után kajálni. De amúgy persze ezt leszámítva nagyon jól esne, azt érezném, hogy milyen remek párom van. 23
2014. szept. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:) igen vannak akiknek ez sokat jelent de vannak akiknek nem olyan sokat, nem látják hogy ezt szeretettbol és kedvességbol csinálod hogy neki "jó legyen"
2014. szept. 17. 22:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Párommal távkapcsolatban élünk, 2-3 hetente találkozunk. Minden alkalommal, amikor mellette alszok, reggel kávéval és reggelivel ébreszt.

Mit érzek? Azt, hogy szerencsés vagyok, mert Ő a társam. :) Mert olyan férfi van mellettem, aki szeret meglepni. Bár tisztában vagyok vele már lefekvéskor, hogy reggel ismét kávéval fog ébreszteni, mégis minden alkalommal meglepődök és rendkívül jól esik a figyelmessége. :)

2014. szept. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Nem szeretem, ha felébresztenek. Még reggelivel sem.

2. Ágyban nem kajálunk!

2014. szept. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azt, hogy: édes. előtte vagy utána szexelünk?
2014. szept. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!