Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sos! Hogyan tudnám megvigazsta...

Sos! Hogyan tudnám megvigazstalni?

Figyelt kérdés

most biztos azt gondoljátok,hogy hogy lehetek én a legjobb barátnő,ha szegényt még megvigasztalni sem tudom!de sajnos én még nem voltam ilyen esetbe ezért nem tudok a barátnőmnek mit mondani!

szóval arról van szó hogy pár hónapja szerelmes lett egy osztálytársamba (barátnőm a-s, én b-s és a fiú is b-s) és ezt egy pár hete elmondta annak a fiúnak levélben az interneten,aki csúnyán visszautasította.eddig nem is volt neki semmi baja, de 1-2 hete olyan depis,és annyira megváltozott a barátnőm,hogy rá se ismerek!hogyan tudnám szegényt megnyugtatni?mindennap órákat sír, kivéve a suliba,de volt már, hogy ott is eltört a mécses. egyik tanárnő próbálta azzal vigasztalni, hogy hagyja a fiút, nem érdemli meg és egy nagy bunkó barom.ma már teljesen kiborult hogy nem bírja már ezt a folyamatos sírást és nem tudja elviselni, hogy mindennap látja ezután. mit mondjak neki vagy tegyek? segítsetek légyszi fontos lenne!!!13/l



2016. nov. 18. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyél mindig mellette! Mond neki hogy ez csak egy fiú a tízmillió közül, és nem éri meg szomorkodni, az élet rövid ne pazarolja erre az idejét. Az a fiú sohasem sírna érte, akkor ő miért sír? Nem éri meg... Ha sír attól semmi nem változik, minden ugyanilyen marad!! És miért pont miatta? Aki semmibe veszi? Az a fiú egy senki. És miért szereti? Mert jól néz ki? Vagy mert ilyen bunkó? Gondolja már át! Csak magát roncsolja azzal h depressziós lesz! Az élet továbbb halad és ahelyett hogy lehetőségeket keres inkább a gondokról gondolkodik... Ő nem az igazi! Jön másik! Szedje már össze magát!!! (Bocs nem vagyok az az érzelgős típus és soha nem sírnék egy fiú miatt se, de ha ilyeneket mondok a barátnőimnek be szokott válni :-D) am remélem segítettem
2016. nov. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a srácnak nem tetszik, akkor nem tetszik. Ez van, túl kell rajta lendülni.

Egy folyamatosan síró, mert a depressziós nem ezt jelenti, nem fog neki segíteni, hogy barátkozzon.

15/L

2016. nov. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a válaszaitokat.igen #1, nagyon sokat segítettél köszönöm szépen! :)
2016. nov. 18. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!