Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám a környezetemben...

Hogyan tudnám a környezetemben visszaszerezni a tiszteletemet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nos az én szemszögömböl egy nagy problémával Sosem voltam az a tipus aki a nagy menő a suliba , mindenki haverja , sosem akartam , viszont nem mért nekem nem megy ez a barátság dolog. Pontosan nem tudom leirni inkább probálom példákkal ilusztrálni. sokszor megesett hogy falurol járok be városra suliba , itt megvan a falubeli "squad" akikkel járunk egy osztályba. Velük állítólag jo haver vagyok , míg a többiek megnem érkeznek. Volt hogy kéreztünk volna el , bérletett vásárolni az utolso orárrol , láttam hogy mennek de nem járta ki az eszüket hogy hívjanak , akkor oda szoltam egy csepp iróniával , hogy mivan engemet itt hagytok , akkor intették hogy gyere. Ilyesmi sok volt.. Vagy hogy nekem nincs a nagy beszélgetésekben szoeröségem , ha szolok bármit is nem ér semmit. És nem az van hogy keresek másokat meg stb , mert akár milyen társaságba illeszkedek be , mindig ez van. Valamelyik nap is , egyik orán beszolt az egyik osztályomban lévö a barátöm kapcsán , felmérgelödtem és orán megfordultam , és hozzá vágtam a táskát. Mikor dobtam volna , azt felete , hogy nehogy megpróbáld mert agyon verlek . Erre csak annyit feletem hogy akkor gyere , és fejbe vágtam vele. Arra nem tett semmit , viszont ora közben a másik csinált egy snapet , amelyre én is belecsusztam ,arra elkezdte mondani a másiknak hogy satirozon ki a képen... a másik meg megtette és ugy posztolta. Nem tudom , hogy ilyen esetekben mi tévö kéne legyek.. Testalkatomat nézve 175 cm , kb 70 kg , szoval testemmel nincs gond , akkor mentálisan van valami és nem tudom mi az , hogy miben kéne válatoztassak magamon . Már arra a szintre juttam hogy sokszor észreveszem magam hogy mások viselkedését utánzom. Elöre is köszönöm , és tisztelet annak aki elolvasta , minden választ megköszönök.

2016. okt. 5. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Direkt írsz ilyen helytelenül?

Van valami oka annak, amiért minden társaságban figyelmen kívül hagynak. Lehet hogy rohadt unalmas vagy, vagy csak hülyeségeket szoktál mondani, és ezért nem vesznek figyelembe. Én ritkán szólalok meg, és csak akkor ha tudok értelmeset mondani, és olyankor mindenki rám figyel.

2016. okt. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ,nem direktül... amúgy meg most leszek 17. Azt észrevettem , hogy egy cseppet tul sokat kelepelek , ha nem figyelek magamra. Akkor az eféle problémát ilyen modon meglehetne oldani ?
2016. okt. 5. 21:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Valóban tisztelet jár annak, aki átrágta magát ezen a maszlagon.
2016. okt. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Klay válasza:

Szia

Én is ebben a korban vagyok és csak azt tudom neked tanácsolni, hogy ne legyél olyan, akit a közösség elvár tőled. Legyél z aki vagy, és ne változz meg senki kedvéért. És az olyan emberekkel ne foglalkozz, akik semmibe vesznek találd meg önmagadat másokban, akikkel el tudsz beszélgetni és ne akarj az elitek közé tartozni, akik csak magukkal és az öntelt arcukkal vannak elfoglalva. Találd meg az olyat, akivel tényleg eltudsz beszélgetni legyen az a háttérből valaki mert nem minden arany ami fénylik :)

2016. okt. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!