Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy fiú barátom úgy ölel...

Ha egy fiú barátom úgy ölel meg, hogy a fejemet simogatja közben, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Elég gyakran megölel, magához húz és nem tudom hova tenni. Én jelen állás szerint úgy tudom, hogy barátok vagyunk.


19/L



2016. nov. 21. 22:17
 1/7 Blade Bone ***** válasza:
Hát ez valami különlegesebb kapcsolat jele, annyit mindenképp jelent, hogy vigyáz rád.
2016. nov. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Feltételezem, te semmit nem érzel iránta.
2016. nov. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sima barátság. Vagy pedig nagyon szeret mint barát, elképzelhető hogy testvért lát benned. Vagy szerelmes
2016. nov. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dugni akar.
2016. nov. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából fogalmam sincs, mit érzek, nem akarok pofára esni, és nem tudom mennyire engedjem bele magam ebbe az egészbe. Nem akarom egyik l3hetőségbe se beleélni magam amig nem vagyok biztos benne hogy mit akar. De közben meg jólesik az ölelés és rengeteget tudunk beszélni.
2016. nov. 23. 14:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Amit a lányok barátságnak hívnak, az a fiúknál a barátzóna.

Kérdező, nincsen olyan, hogy fiú-lány barátság. A srác egészséges heteró, és tetszel neki. Ha engeded, simán megdug.

2016. nov. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Blade Bone ***** válasza:
A kanos heterók, de még a nem kanosak is akiknek tetszel, inkább válltól lefelé simogatnának, hogy beinduljon valami.
2016. nov. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!