Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam le a közös...

Hogyan mondjam le a közös ebédet? Sajnos nekem drága de nem tudom, hogy hogyan mondjam le. Mert egy másik barátnőmnek nincs rá pénze és őt leszólta a többi barátnőm. Ez egy baráti társaság. Ha elmondom, hogy nekem sincs rávaló leszólnak engem is.

Figyelt kérdés
:(

2016. nov. 27. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőid leszólnak azért, mert nincsen pénzed drága ebédekre, akkor nem is a barátnőid.
2016. nov. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A rokonait nem választhatja az ember, a barátait igen, élj ezzel a lehetőséggel....!
2016. nov. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
más emberekkel kéne barátkoznod...
2016. nov. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem baráti társaság. Ha tettetned kell magad és nem lehetsz velük őszinte, akkor nem a barátaid. Mondd le valamilyen indokkal, pl nincs kedved, más dolgod van, és többet ne találkozz velük. Keress más barátokat és legyél olyan emberekkel, akik megérdemlik.
2016. nov. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7%

"őt leszólta a többi barátnőm"

Aha.

"baráti társaság"

Nekünk nem.kell hazudj. Főleg ilyen borzalmasan nem.

2016. nov. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nem barátnők!

Illetve hasonlítani akarsz rájuk? Ne tedd! Szerintem csak rongyrázás...

2016. nov. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz azzal, hogy mit gondolnak ez az ő dolguk. Egyszerűen tedd amit neked tenned kell és hagyd még nekik hogy hogyan reagálnak és arra majd te is reagálsz.


Tök szimplán mondd el mi van.

2016. nov. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Ha elmondom, hogy nekem sincs rávaló leszólnak engem is.

:("


És akkor mi történik?

2016. nov. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ebben a baráti társaságban olyan barátok vannak, akik szemében csak akkor vagy valaki, ha rázod a rongyot velük.

Tudod az az igazság, hogy számomra az élet hozta már úgy, hogy az ellenségemmel kerültem olyan helyzetbe, hogy minden ellenérzést félretéve megosztottuk egymással, amink van, aztán persze folytattuk, ahol abba hagytuk.

Ha nekem választani kellene a te barátaid és az én ellenségem között, az utóbbit választanám.

A barát és az ellenség mindenütt idézőjeles.

2016. nov. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy lövésed sincs arról, milyen egy igazi barátság és ezeket a rosszindulatú, leszólós álbarátokat a barátnőidnek nevezed.. Nem azok, sajnálom.

Barát nem viselkedik így. Meggondolnám a helyedben alaposan, szükségem van-e ilyen emberekre az életemben (megsúgom: nincs).

2016. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!