Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek van skizofrén ismerősötök?

Nektek van skizofrén ismerősötök?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szednek erre gyógyszert, de akinek van ilyen ismerőse, vagy beszélt már ilyen emberrel, észrevehető volt? Milyen tapasztalataitok vannak?

2016. nov. 15. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem kettő is van, egyik elég agresszív és iszik is ezért nem szedi a gyógyszereit, a màsik magànak való afféle művész alkat, ő sem szedi a gyógyszereit, el tompitja az alkotàsban, egy dolog zavar bennük csak, hogy relytéjesen hasonlítanak ràm külsőre:/
2016. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ő nem szed, meg nem is tudja magáról szerintem, de nekem meggyőződésem hogy az.
2016. nov. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

van.

egyik legjobb haverom.

paranoid skizofrén.

21 éves kora körül derült ez ki és 28-29 évesen jutott el odáig,hogy elfogadja azt,hogy ez egy betegség és amiket lát,hall az nem a valóság.

előtte sokszor volt olyan,hogy az anyukája engem hívott,hogy segítsek,mert ha nem szedte be a gyógyszert akkor jöttek a hallucinációk és eleve nem fogadta el,hogy ő beteg így sokszor a gyógyszert sem akarta bevenni.

mióta elfogadta,azóta nyugis,van állása,de azért ha valaki mélyebben megismeri észrevehető,hogy alacsonyabb szellemi szinten van és nem képes az önálló önfenntartó felelősségteljes felnőtt életre.

2016. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Távoli ismerőseim vannak, akiket maximum látásból ismerek de a munkám során sokszor találkoztam velük (EÜ).


Aki szedi a gyógyszerét arra azt tudnám mondani, hogy általában egy lassú kezesbárány. Észre lehet venni, hogy mennyire lassú, valószínű be van gyógyszereve de ennyi.


Ezzel szemben aki nem szedi a bogyóit, arról nem feltétlenül lehet első pillanatban megmondani, de pont ők azok akik agresszívek lehetnek, esetleg veszélyesek is.

2016. nov. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Anyukám.

2018. márc. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!