Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet,hogy van egy srác aki nálam 8 évvel idősebb, (én 13 éves vagyok) és itt ismertem meg őt. Már egy ideje beszélgettünk, mikor elmondta,hogy már elég régóta depressziós. Én minden áron próbáltam segíteni,de nagyon messze lakom tőle. Ma hajnalban írtam neki,és ő miután reggel válaszolt, egyszerűen törölte a facebookját. Nagyon aggódom érte. Órák óta sírok. Nem bírom már. Attól félek baja esett.
2016. nov. 27. 22:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Pár dologra gondoltam:

1.Letiltott,aminek ezer oka lehet.

2.Törölte magát facebookról.

3.Őt törölte vagy inaktiválta a facebook.Pár ismerősömet én sem találtam meg csak napok,vagy hetek múlva mert a facebook egy bizonyos időre letiltotta őket,mert valamilyen hülye szabályt nem tartottak be.

4.Az is lehet hogy nem akar gyanúba keveredni mert csak 13 vagy ő pedig 21,és ezért letiltott...

2016. nov. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem célzásnak vette azt, hogy lehet majd eztán nem fogtok tudni beszélni, és emiatt letiltott.
2016. nov. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!