Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok jogosan haragszok?

Mit gondoltok jogosan haragszok?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmnek elmondtam hogy én nem szeretem a német órákat és nagyon parázok a nyelv vizsgától és lehet hogy egy lentebb levő csoportba kellene mennem.Miután ezt elmondtam neki Ő a kérdezésem minden nélkül ezt elmondta a Tanárnak és ők ezt ketten megdumcsizták nekem ezt ma elmondta hogy ők beszéltek rólam és hát én ennek nem örültem mert nem szerettem volna hogy a Tanár ezt megtudja:/ és most igazából nem is haragszom csak szomorú vagyok és nem tudom a tanár mit gondolhat rólam:(
2016. nov. 30. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
nemtom, de légyszi használj vesszőket.
2016. nov. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerű árulásnak fogod fel.
2016. nov. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

" jogosan haragszok?"

" nem is haragszom"


Nem kötelező szeretned a tantárgyakat. A parázás meg alap. Nem értem mit bőgsz. A tanárodnak nincs semmi oka rosszat gondolni rólad.

2016. nov. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Tanár miatt ne aggódj. Nálunk az egész osztály kollektíven közölte a német tanárral hogy nem szeretjük az egészet, és nem is tervezünk vele semmit.

Közös megegyezés alapján haladunk az anyaggal de csak heti egy szódogát írunk amire 30 szót kell megtanulni és 20-at kérdez.

A tanárok is jól tudják hogy nem szereti a tantárgyat mindenki. Nem törődnek vele.

A barátod pedig egy unatkozó nyomorég ge ci.

2016. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es: Végre valaki, most már legalább tudom, hogy nem csak mi vagyunk vele így :D
2016. nov. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

no para.


Barinődet kérd meg, hogy legközelebb konzultáljon veled a téged érintő dolgokról!


Tanár meg papíron azért van, hogy segítsen. Tehát a legjobb az lenne, ha megkérnéd őt, segítsen neked! Pluszfeladattal, korrepetálással, bármi :)

2016. dec. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Jaj már mindenkit betámadtak, aki nem veletek egy idős? Ti is ugyanúgy kiakadnátok egy ilyen helyzetben, igen kérdező jogos volt, ne intézkedjen a hátad mögött.
2016. dec. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!