Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » FIÚK LÁNYOK! Ti mit gondoltok...

FIÚK LÁNYOK! Ti mit gondoltok erről? Elmondjam vagy nem?

Figyelt kérdés
3 hónapja járok a barátommal (17/l, 18/f).Egy este elmentünk bulizni o en legjobb barátnőm meg még páran.Lementunk a földszintre piáért a barátnőmmel ahol volt egy legény búcsú. A vőlegény tesoja(21/f) odajött hozzánk(latasbol már ismertük egymást) hogy meg hívjon minket egy italra meg kérdezte hogy nem csatlakozunk e, mondtuk hogy köszönjük nem másokkal jöttünk nekem itt van a barátom is. Amíg a piák elkészültek addig beszélgettünk tok normális volt. Bemutattam a barátomnak, ok is jol eldumaltak.Másnap csak csajok (3-an)elmentünk bulizni es találkoztunk, megint megakart hívni egy italra de mondtam hogy most csaj buli van de erősködött es végül belementem. Aztan dumaltunk buliztunk es megkérdezte hogy nem kísérnem e el öt az esküvőre mert vinnie kell vkit de nem tud kit. Mondtam hogy ez nem jo ötlet mert barátom van akit szeretek de mondta h majd o megbeszéli vele... A barátom tudta hogy imádom az esküvőket es hogy ezzel akarok foglalkozni es azt mondta menjek el bízik bennem. En meg elmentem. Nagyon jol éreztem magam, de ittunk es o kikezdett velem, megcsókolt en azonnal elloktem, nekem nem jelentett semmit de neki igen. En őszinte akarok lenni a barátommal de felek hogy o is hibásnak tartana magát mert azt mondta menjek el. Mit csináljak?

2016. okt. 23. 14:44
 1/3 The magic of banana ***** válasza:
100%
Szerintem jobb lenne ha te mondanád el és nem mástól tudná meg véletlenül. Akkor még rosszabbul jönne ki és joggal hihetné, hogy neked is jelentett valamit ami miatt eltitkoltad.
2016. okt. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Az ön barátja nagyon rendes, jogosan érezheti úgy hogy most elárulta őt. De ennek ellenére, úgy gondolom a legjobb út a hazugságmentes. Beszéljen a barátjával, mondja el neki, hogy mi történt, és sajnálja, önnek nem jelentett semmit, és hogy amint tudta, félrelökte.

Úgy gondolom ha higgadtan kezeli a helyzetet, akkor nyugodtan megtudják beszélni. De ha titkolja, akkor idővel lehet kiderül és akkor már a barátja se fogja elhinni azt amit ön mond, és ön is másképp fog reagálni rá. Öntsön tiszta vizet a pohárba!

2016. okt. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi baj s miért titkolóznál mikor hűségesek vagytok s bíztok egymásban.

Miért hibáztatná magát?? Semmi sem volt. Semmit sem tettetek, tettél.

Mind el neki ezt s ennyi. Ez jó taoasztakat, ne bízzatok olyanba akibe nem lehet.

2016. okt. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!