Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt elrontottam. Most mi legyen?

Ezt elrontottam. Most mi legyen?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátnőm aki most váltott iskolát.

Mondtam neki hogy jöjjön az én sulimba mert úgy is elleszünk.Mikor másnap bejött a suliba,piszkálták.

Piszkáltak engem is és őt is.Én nagyon nem bírom a piszkálódást lelkileg ezért nagyon összezuhantam és az első szüneten kívül a többiben csak ránéztem.

Nem tudom mit csináljak.

Nekem úgy lenne a legegyszerűbb ha sulin kívül vele a suliban pedig a barátaimmal akik nagyon féltékenyek amúgy.Viszont bűntudatom lenne mert végülis én kértem azt hogy jöjjön ide.Viszont nekem is kell másokkal lennem mert ő most megsértődött.

Értem én hogy én hoztam ide de ide jár a kedvenc unokatesóm tehát velük is nagyon elvagyok,az osztályban van 2 nagyon jó barátnőm és így nem tudok vele lenni mindig.Mit csináljak?


2016. dec. 8. 15:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Undorító vagy, remélem visszakapod ezt az élettől. Hagyd azt a lányt, nem érdemelsz ilyen barátot. Jogosan sértődött meg, önző vagy. Te nem vagy barát, mert az nem ilyen. Én a lány helyében soha többet hozzád se szólnék, sőt, a közös barátaitoknak is elmondanám milyen szemét módon viselkedtél.
2016. dec. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Anno az egyik barátnőm a felsőtagozatot 6 osztályos gimiben járta és úgy tervezte, hogy ott marad gimiben is. Totál meg volt sértődve, amikor 8. osztályban azt mondtam neki, hogy nem szeretnék odajárni, mert nem szimpatikus az a stílus, amit az az iskola képvisel.

2 hétig nem beszélt velem... már akkor is szánalmasnak tartottam, mert a saját jövőmet kellett a szemem előtt tartani és azt, hogy abban a gimiben nem kaptam volna olyan dolgokat, amiket ott kaptam, ahol végeztem...

Végül ő jött át a mi sulinkba, és azóta sem bánja meg.

Szóval igen, önző voltál.

2016. dec. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az első jól leírta, undorítóan szemét és önző vagy, én se szólnék hozzád többé a lány helyében.

Mellesleg megsúgom, hogy azok a "barátaid", akik féltékenykednek arra, hogy mással is barátkozol, nem igazi barátok, mert az igazi barátod nem viselkednek így. Bár a kérdésed alapján lóf.szt sem tudsz az igazi barátságról, hiszen a felszínesség mintapéldája vagy.

Sebaj, majd rájössz egyszer, amikor a kis felszínes barátságaid eltőnnek az életedből és teljesen egyedül maradsz, ami késik, nem múlik.

2016. dec. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%

Ne légy áruló! Az árulás nem csak a felnőttek, hanem a gyerekek közösségében is az egyik leglenézettebb bűn. Olvastad a Pál utcai fiúkat?


Az áruló Geréb apja egy szakállas úr sem veszi félválról azt, hogy fia pajtásai árulója-e

"- A fiam most az imént sírva jött haza. Sokáig faggattam, hogy mibaja, de nem akarta kivallani. Végre aztán, mikor ráparancsoltam, annyit bevallott, hogy árulással gyanúsítjátok. Hát erre azt mondtam neki: "Én most veszem a kalapomat, és elmegyek azokhoz a fiúkhoz.

Beszélni fogok velük, és meg fogom tőlük kérdezni, hogy mi igaz ebből. Ha nem igaz, akkor én követelni fogom tőlük, hogy bocsánatot kérjenek tőled. Ha azonban igaz, akkor nagy baj lesz belőle, mert a te apád világéletében becsületes ember volt, és nem fogja tűrni, hogy az ő fia a pajtásainak az árulója legyen." Ezt mondtam neki. Hát most itt vagyok, és felszólítalak benneteket, mondjátok meg becsülettel, igaz lelketekre, áruló volt-e köztetek az én fiam, vagy nem. Nos?"

2016. dec. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha nem akarsz vele foglalkozni, akkor mi a francnak akartad, hogy átjöjjön? Gondolom ha nem jön, akkor még te lettél volna megsértődve. Önző vagy, szemét, és nem érdekelnek a barátaid, csak az a célod hogy neked jó legyen. Idióta pics@.
2016. dec. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
#4 Milyen árulásról beszélsz, Ez már nem a kommunizmus, ahol mindenki áruló aki nem tesz eleget a többség nyomására. A kérdező nem áruló volt, hanem önző és érzéketlen.
2016. dec. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Persze.Én vagyok áruló.

Lehet kifelejtettem azt hogy mi régen egy suliba jártunk és ott viszont ő szart le engem.A pasia előbb volt mindenkinél.

Mindig az osztályához mentem de nem láttam.

És végül a lépcső alatt láttam őket smárolni.Találkozót kértem de nem akart.

Akkor elegem lett.Úgy gondoltam ha idejön a másik suliba jobb lesz.De nem.Nem magamat akartam menteni és egyátalán nem vagyok áruló.Szerintem mindenki elkövetett az életben egy olyan hibát amibe ő volt az egyetlen felelős.Nekem ez volt az.Nem kell szidni mert a csaj se ártatlan.Csak ennyit mondok.

2016. dec. 8. 17:54
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, persze, most hárítsd a felelősséget, ha ennyire szar alak a csaj, akkor mi a csudáért hívtad a sulidba?

"Úgy gondoltam ha idejön a másik suliba jobb lesz." - Ja, hogyne, áthívod aztán szarsz a fejére, utána meg csodálkozol.. Te voltál a gyökér a sztoriban, hiába írsz bármit. De az ilyen emberi hulladékoknak, mint te, úgysincs lelkiismeretük vagy önkritikájuk, szóval csak további kellemes nyavalygást :)

2016. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ja és mindenki ítélkezni tud.

Fogalma sincs senkinek arról hogy engem hányan árultak el úgy hogy be se tettem alájuk még is elárultak és nem is egy ember.Őket senki se szidta.Kedves nem tudom hányadik válaszoló.Az élet nekem rengetegszer adott sz@r dolgokat.Szerintem ez amit csináltam nem akkora hiba.A kérdésből úgy látszik.De ha mindenki értené senki nem ítélkezne.

2016. dec. 8. 17:58
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem akkora hiba? De az bezzeg nagy hiba volt mikor veled bántak ugyanígy? Akkor is önző és szemét voltál, akármit írsz.
2016. dec. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!