Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mivel tudnék segíteni? Mit...

Mivel tudnék segíteni? Mit tehetnék még? (Hosszú sztori, többi lent)

Figyelt kérdés

A gyerekkori legjobb barátom és én ugyanarra az egyetemre járunk.. eddig minden problémát meg tudtunk beszélni.

Most viszont már egy ideje éreztem hogy valami nem stimmel.

A félév során nekem sokszor szerencsém volt, jók az eredményeim viszonylag kevés tanulással.

Ő sokkal keményebben tanul mégis nehezen veszi az akadályokat. Bár neki sokkal nehezebb tàrgyai vannak. Egy ideje feltűnt hogy egyre inkább leértékeli magát, és semmi önbizalma... és úgy éreztem hogy ezt részben én okoztam..persze ezt tagadta hogy bármi gondja lenne.

De beszéltem a baràtnőjével, és jól gondoltam, valóban frusztrálja hogy nehezen megy, a családja is észrevette.. de szakemberhez fordult.


Viszont most eljutott oda, hogy letiltott facebookon,mondván h köszöni hogy lelket próbálom bele önteni, de most pár emberrel egy ideig inkább nem beszélne...

Teljesen megértem mert tudom hogy rèszben én okoztam..


Megkértem a baràtnőjét, hogy néha szoljon, hogy sikerült a srácnak a félév, és amúgy hogy van, de nem akarom piszkálni ha úgy érzi tényleg jobb úgy.


Szerintetek mit tudnék tenni, mit kéne tennem?

Aggódom érte és zavar hogy részben én csinàltam ezt vele...


Bocsi hogy így összecsaptam



2016. dec. 9. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Te jó ember vagy, és ha lecseng benne a feszültség, erre ő is (újra) rájön.
2016. dec. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Attól nem félek, hisz nem azt mondta h többet nem akar szóba állni.


Csak zavar ez az egész és jó lenne segítwni neki..

2016. dec. 9. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!