Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Találjátok ki hány éves a...

Találjátok ki hány éves a párom a sztori alapján! Mit tehetnék szakításon kívül, hogy ne így viselkedjen?

Figyelt kérdés
Szombaton megyünk le vidékre az én rokonom esküvőjére, majd mivel apám és a barátnője elmennek nyaralni, ezért lent akartam maradni pár napot a házban, évente párszor megyünk csak haza, a párom többnyire nem is jön velem. Kiderült, hogy apámék nem is most mennek el nyaralni, rosszul mondták nekem, a párom pedig kiakadt, hogy most fölöslegesen vett ki hétfőre szabadnapot, már nem tudja visszacsinálni, most a drága pihenőidejét pazarolhatja az apámékra. Illetve szerinte én teljesen mást magyaráztam neki, ő úgy értelmezte, hogy már vasárnap (esküvő után egyből) elmennek nyaralni, ha tudta volna, hogy csak hétfőn mennek el (én végig hétfőt mondtam neki), akkor lent se maradt volna esküvő után, azt hitte kettesben leszünk, csak azért egyezett bele az egészbe. Nincs túl jó kapcsolatom az apámmal, megtartjuk a pár lépés távolságot, de attól még az apám és én pedig szerettem volna kicsit a környéken kirándulni, bemenni a közeli nagyobb városba, sétálni egyet, enni valami finomat és hazajönni. Tegnap kitakarítottam a lakásunkat, majd estére gondoltam egyet és kisétáltunk kajáért, majd ettünk egy fagyit - én ötletem volt, a barátomat erről is meg kellett győzni. A párom végig morgott, hogy így is az idióta családomat kell majd 3 napig szórakoztatnia, minden perc számít előtte, minek kellett eljönni otthonról, minél többet akar játszani, mielőtt lemegyünk szombaton, mert így is 3 napig nem fog tudni játszani. Próbáltam beláttatni vele, hogy normális, átlagos embereket nem ez élteti, hogy játszhassanak a számítógépen, de szerinte ő teljesen normálisan áll a témához. Most az egész az én nyakamba lett varrva, hogy félretájékoztattam, miattam elpazarol egy szabadnapot, idióta emberekkel kell jópofiznia, ismeretlen emberek esküvőjére visz pénzt (ha járna velem haza, akkor ismerné ezeket az embereket..), 3 napig nem fog tudni játszani és még ő vár engesztelésre. Ugye nem én reagálom túl?

2013. júl. 19. 10:49
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
95%

Kb. 2 :D "OáOá nem tudok 3 napig játszani a gépen Oá Oá :D"

Amúgy gondolom 25-30 között lehet :)

2013. júl. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
94%
Miért vagy együtt egy ennyire gyerekes pasival?Majd rájönne,hogy nem gépezésből áll a világ,még akkor se ha van munkája...szerintem olyan 25-27 körül lehet.
2013. júl. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
96%
Nos az én volt párom pont ugyanilyen, ő 26 éves.. Őt még egy napra sem lehetett kirángatni, főleg nem fagyizni vagy ilyesmi.. Szóval ha belőle indulok ki a te párod kb 26-30 és ha megfogadsz egy tanácsot menekülsz..
2013. júl. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
96%
Ismerek harmincas pasikat is, akik ennyire megszállottjai a játéknak.
2013. júl. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez nem kortól függ, lehet huszonéves, harmincas, negyvenes, ötvenes is akár. Egy pasi bármilyen korban tud gyerekesen viselkedni. Én mindenesetre nem maradnék vele.
2013. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
96%

Én a helyedben közölném vele, hogy akkor játssz otthon, és ne gyere. Biztosan nem hallgatnám a hisztijét...

Erősen gondold át, akarsz-e egy ilyen párkapcsolatot, még akkor is, ha szereted őt. Majd ha gyereketek lesz, akkor is a gép előtt fog ülni, a helyett, hogy a gyerekkel játszana / segítene a fürdetésében...?

2013. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
94%

Az biztos, hogy a párodnak nem normális a hozzá állása... Ha valakit szeretünk, akkor a családjával együtt szeretjük, lehet nem kedvelni őket, de ezt sem a párunk, se a párunk családja tudtára nem adjuk. ha pedig nem is veszi a fáradtságot, hogy megismerje őket, akkor ne csodálkozzon ha számára idegen emberekkel kell jópofiznia. Ezen csak ő tud változtatni, ha eldönti, hogy akar is változtatni.


Hogy hogyan változtasd meg a hozzá állását? Az ilyen emberekkel nem lehet beszélgetni kommunikálni. Nem lehet őket megváltoztatni. lelkileg kell rá hatnod, hogy nem jó amit csinál, és így nem csak őt fogod elveszíteni, de sose lesz normális emberi kapcsolata, mert ezt nem sok nő tudja elviselni amit csinál. Ha ő lelkileg eldönti, hogy változtatnia kell ezen, akkor lehet neki segíteni, bátorítani, bíztatni, de addig amíg ő ezt nem dönti el, és nem látja be, addig te hiába teszel bármit, egyik fülén be másikon pedig ki...


Hogy hány évesnek tippelem? 20-30 között

2013. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
92%
40-45 éves, de kocka is és gamer is!
2013. júl. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem üljetek le és beszéljétek meg,mert ez így tényleg nem normális. Mivel játszik? Márióval?! Szerintem 8-10 év körül van gondolkodásilag.
2013. júl. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
89%

23 éves?

Mindegy is. Menekülőre kéne fognod.

2013. júl. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!