Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiú és lány között van barátság?

Fiú és lány között van barátság?

Figyelt kérdés
A válaszokat kérlek indokoljátok meg,köszi!

2016. dec. 10. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ritkán elöfordul, hogy tartósan barátság marad, de többször alakul át más érzelemmé.


De RITKÁN létezik, mi már 35 éve vagyunk barátok, és ez mindkettönknek megfelel így. (Idöközben mindketten már voltunk párkapcsolatban, nem feltétlen egy idöben, de még sosem jutott eszünkbe a másikra nem barátként nézni)

2016. dec. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem van egy nagyon jó lány barátom, amikor megismertük egymást mondta hogy csak barátkozás céljából szeretne ismerkedni, most jelen pillanatban egy 7 és fél hónapos győnyörű romantikus párkapcsolatunk van.
2016. dec. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Van. Már időtlen idők óta ismerjük egymást, és sosem volt olyan, hogy a barátságon túl tekintsen rám, vagy én őrá.


Amikor nem volt pasim, akkor is pl voltunk együtt moziban, de sose volt semmi. Bár egyszer lelombozódott, mert amikor megcsináltattam a melleimet nagyon kérte had foghassa meg, de nem engedtem neki :) meg egy csomó dolgot meg lehet vele dumálni, szóval igen létezik ilyen. Ahogy fentebb írták ritka, de van. (én 25/l, ő 26/f)

2016. dec. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem van, szimplán csak én nem találok olyan fiút, akinek oké, ha barátok vagyunk, semmi komoly.

Volt már, amikor én akartam többet, csak jól titkoltam, de legtöbb esetben a fiúk akarnak többet (nálam legalábbis).

2016. dec. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Fiú vagyok, de van sok lány barátom. Van akinek pasija van, van akinek nem. Jóba vagyunk, nem akarunk többet egymástól, ennyi.
2016. dec. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen van! Én és a legjobb barátom(fiu) már már tesvéreknek érezzük egymást.Talán a fiu/lány barátságok a leg veszélyesebbek de egyben a leggjobbak.Már 6 éve vagyunk legjobb barátok.;) L
2016. dec. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha fiatalon ismerkedtek meg és barátként nőttek fel, lehet barátság.

Úgyis lehet, ha felnőttként barátkoztak össze, de abból kialakulhat egy mélyebb érzelem a másik felé, legtöbbször csak az egyik fél érez így, ezért a barátság már nem is lesz olyan jó mint régen.

De én mindig ezt vallom: barátságból lehet szerelem, de szerelemből sosem lehet újra barátság.

2016. dec. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van.Én egy olyan fiú barátja vagyok egy lánynak akit mindig csak akkor vesz elő ha valami szerelmi problémája van és csak addig kellek ameddig megvígasztalom aztán eldob mint egy taknyos zsebkendőt...:(
2016. dec. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Haverság van, barátság nincs. Arra ugyanis a nők evolúciós okokból képtelenek. Aki ismeri az igazi barátság mélységeit, az rögtön belátja ezt. Csak sajnos manapság elsikkadt ez a nemes érzelem.
2016. dec. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van, én fiú vok és a legjobb barátaim lányok, bár mondjuk lehet mert meleg vok, de a lényeg az hogy van :D :D :D
2016. dec. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!