Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek lehet neten olyan...

Szerintetek lehet neten olyan embereket megismerni, akik tényleg szeretnének beszélgetni? És ha igen, hol?

Figyelt kérdés
Én azt vettem észre, hogy a legtöbb ember, akivel neten beszélgetek, vagy nem is akar igazán beszélgetni, és kb. egyszavas válaszokat ad, vagy ha normálisan lehet vele beszélgetni, akkor 2-3 naponta ír csak. Persze lehet bennem van a hiba, de én abból indulok ki, hogy ha valaki ír nekem, akkor az tényleg kíváncsi rám, és tényleg beszélgetni akar, de általában az a jellemző, hogy az első üzenet kb. annyi, hogy "szia, hogy vagy?", vagy pedig csak valami éppen aktuális baja van, és ha azt elmondta és én meg adtam neki valami tanácsot, akkor onnantól kezdve már nem is érdekli az egész beszélgetés.

2016. dec. 11. 14:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
beszélgetsz sok emberre és vagy találsz ilyet vagy nem! Nekem is véget érnek a beszélgetéseim itt 3-4 levélváltás után, és nem én hagyom abba azokat.
2016. dec. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Igazából ezért jobb egy internetes ismeretséget rövid időn belül személyessé varázsolni,ha van rá mód és hajlandóság.Így igazi kapcsolat lesz bárhogy is alakul hamar kiderül mit szeretne a másik,milyen ember igazából.

Engem pl érdekelne hogy vannak e itt debreceni lányok.

27f

2016. dec. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Fórumokon. De nem itt, hiszen itt direkt ki van kötve, hogy nem ismerkedős oldal, csak válaszolgatós.


Ahol viszont teret adnak vitákra, ott jól ki tud alakulni a szimpátia egyesek között, és van is miről beszélgetni.

2016. dec. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha valaki dolgozik, magánélete van stb., akkor a 2-3 naponta is nagyon soknak számít, ha komolyabb "beszélgetésről" van szó. Ha 2 hetente ír, akkor se kéne rosszra gondolni.
2016. dec. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ja, és a facebook felejtős erősen ilyen szempontból! Oda csak a kirakatba kellesz egyeseknek.
2016. dec. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, Facebookon amúgy is elég fura lenne random embereknek írni, ott nehéz megismerni új embereket.

És egyébként a 2-3 napi gyakoriság alatt nem komolyabb beszélgetésre gondolok, hanem mondjuk ha emailezünk akkor 2-3 naponta ír egy emailt, ami nem sok, tekintve hogy kb. 10 percbe kerül írni egyet.

És nyilván nem olyan emberekről beszélek, akiknek normális társasági élete van, azok miért is akarnának neten beszélgetni? Én olyanokra gondolok, mint én, akiknek nincsenek nagyon barátaik és pont ezért akarnak neten barátkozni, hogy legyenek, de ha valaki nem ír rendszeresen a másiknak még az elején sem, abból úgy nehezen lesz bármi is. :)

2016. dec. 11. 15:46
 7/17 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretek neten beszélgetni, több ilyen barátom is volt/van. Ellenben egy "szia, hogy vagy?"-nál többet én se tudok írni először ismeretlenül. Utána persze beszélgetünk rendesen, de csak elkezdeni nehéz :)
2016. dec. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Lehet. Különféle fórumokon, itt nem igazán. Ha egy adott témával foglalkozó fórumon találsz valakit ott már kapásból van egy közös kiindulási pont. Ha itt ráírsz egy random emberre akkor nem feltétlenül.
2016. dec. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is szoktam így ismerkedni és sajnos néha velem is előfordul ez a probléma, hogy egyszerűen nincs erőm írni, vagy kedvem, vagy nem tudom. Utána, ha pár nap után válaszolok, akkor meg rendszerint már nem írnak vissza....de olyan is volt, hogy azért nem írtam vissza, mert egyszerűen nem tudtam mit és nem forgott az agyam, hogy mit is kérdezhetnék. Persze utána mindig vissza szoktam, de akkor már szintén nem válaszolnak.
2016. dec. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ha gondolod írj
2016. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!