Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátságból lehet aztán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból lehet aztán valami több fiú és lány közt vagy ami barátsággal indul abból sosem lesz semmi?

Figyelt kérdés
vagyis ami barátságból indul abból lehet szerelem vagy,ilyen nem létezik?
2011. ápr. 11. 11:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Fiú és lány közt sohase maradhat barátság. Előbb-utóbb az egyik többet akar majd.
2011. ápr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
köszi.akkor nincs olyan eset,hogy egy barátságból szerelem lesz..
2011. ápr. 11. 12:00
 3/21 A kérdező kommentje:
ha én akarnák többet,és a lány elutasítana,akkor csak barátság lesz.de megtörténhet,hogy aztán a lánnyal később összejövünk vagy ilyen nem létezik?
2011. ápr. 11. 12:04
 4/21 anonim ***** válasza:

wehe :D ha a lány elutasított,az valószínűleg örökre szól :)

Olyan nincs hogy egyszer tetszel neki aztán meg nem...

2011. ápr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Lehet. Tapasztalat.
2011. ápr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet szerelem! Barátságból lehet szerelem, pont az a lényeg, hogy (állítólag) igaz BARÁTSÁG nincs fiú és lány között, mert az egyik előbb-utóbb többet akar... az én első szerelmem is barátságból alakult, 3 évig voltunk együtt!
2011. ápr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
és ha pl.tetszek neki,akkor tetszeni fogok neki hónapok múlva is vagy ez is bolondság?
2011. ápr. 11. 12:08
 8/21 A kérdező kommentje:
köszönöm.akkor minden a barátsággal kezdődik.ritka az olyan eset,amikor a csaj megismer valakit és 2 nap múlva meg kéz a kézben,vagy van ilyen?
2011. ápr. 11. 12:12
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtartósabb kapcsolatok a barátsággal kezdődnek. Mi is voltunk a párommal, már évek óta ismertük egymást, most két éve, hogy együtt is vagyunk, másfél éve pedig együtt is élünk.
2011. ápr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
köszönöm.ez igaz.szerintem is minden a barátsággal kezdődik.
2011. ápr. 11. 12:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!