Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Győrben hol érdemes megpróbáln...

Győrben hol érdemes megpróbálnom barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

f23

visszahúzúdó,félénk,nehezen megnyíló,otthonülő típus vagyok.a kezdeményezés nagyon nehezemre esik.ha meg nem ismerek valakit akkor még téma is nagyon nehezen jön mert egyszerűen nem tudom mit mondjak.

gondoltam talán valami hobbi kellene amin keresztül új embereket ismerhetnék meg.de ötletem sincs mi lehetne az...

1-2 jó barátom van de neten keresztül nem ugyanolyan mint összejárni.mivel ők külföldön élnek.

bulizni nem járok,ismeretleneket leszólítani meg nagyon nem nekem való mivel nagyon nem vagyok az a kezdeményező fajta.hozzám meg sajnos még senki nem jött oda.

neten keresztül meg pár mondat vagy levélváltás után nem jön többé válasz.pedig semmi rosszat nem mondtam úgyhogy nem értem miért...

hol ismerkedhetnék,barátkozhatnék hozzám hasonló emberekkel?


2016. dec. 11. 17:09
 1/4 A kérdező kommentje:
több privit is kaptam hogy ilyen olyan chat oldalakra hívnak.köszönöm de kicsit pontosítanék: nem virtuális barátot keresnék hanem olyat akivel személyesen is lehet találkozni ha úgy alakul.ezt figyelembe véve írjatok.köszi
2016. dec. 11. 17:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én azt csinálnám hogy felmennék anotalk-ra (ott is vannak normális emberek azért) és beszélgetnék emberekkel, ha már jól elvagyunk kérdezném hogy merre felé laknak de nem úgy mint egy pedofil mintha fel akarnám őket keresni, mindegy egyes embernék azért ezt így megkérdezni és előtte beszélgetni kicsit idő igényes de ne az legyen a fejedbe hogy te most görcsösen barátot akarsz aki győrben lakik hanem csak lazán.. Én is akkor találok a legjobb embereket. Sok sikert :)
2016. dec. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Végigmész a Kossuth utcán könnyen barátkozhatsz, csomóan kint ülnek a házak előtt, barátokra várnak. :D
2016. dec. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

17:59 anotalkot megpróbáltam ajánlásodra de nincs türelmem végig szenvedni azt a sok őrültet akik ott élik ki magukat.a lányok megkérdik a korom majd kilépnek.a másik nem még roszabb...ők írnak de olyanokat hogy le sem írom...

18:42 hű de vicces gyerek vagy te... na húzzál máshova trollkodni

2016. dec. 13. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!