Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy utaljak rá, hogy adja...

Hogy utaljak rá, hogy adja vissza a tartozását?

Figyelt kérdés
Évfolyamtársam tartozik nekem 10 ezer forinttal. Ugy alakult, hogy az egyetemen be kellett fizetni ezt az összeget, nála pedig nen volt pénz, így én adtam oda. Ez már 3 hete történt. Azóta nem találkoztunk, telefonon sem beszéltünk. Sajnos ilyen helyzetek en leblokkolok, nem szeretek konfrontálódni. Hívjam fel azzal, hogy visszakérem a pénzt? Vagy hogy lenne a helyes?
2016. dec. 11. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát adni se biztos hogy adtam volna ennyi pénzt főleg ha nem mersz konfrontalodni... de nincs könnyebb út szerintem, mond meg neki végülis ő tartozik neked nincs szégyellnivalód ezért.
2016. dec. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nyugodtan hívd csak fel, és hajtsd be a pénzt, vagy maradj nyuszi, de akkor ugrik 10 000 forintod.
2016. dec. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Látta rajtad hogy nem szeretsz konfrontálódni azért kérte.

De ha találkozol vele és nem szól semmit akkor mond neki, hogy adtam tízerer ft-ot kölcsön.

2016. dec. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja, tudod a számát, akkor hívd persze. Neki kellett volna már régen hívni.
2016. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Ez a helyzet valami igazán körmönfont megoldást kíván. Mi lenne ha küldenél nekik egy levelet postán (csak tudod a címüket), amiben újságból kivágott betűvel kiírnád, hogy nem tartozik az Úr valakinek 10 lepedővel?
2016. dec. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy utaljak rá, hogy adja vissza a tartozását?"

Szavakat kimondva, pl. így: - Helló, múltkor kifizettem neked azt a tizest, de szükségem van rá, mikor találkozunk?

Ha ez nem megy, akkor törödj bele, hogy adtál egy tizest a palinak, aki egyébként egy büdös tróger, mert 3 hete lapít.

2016. dec. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lány, ő is, én is.
2016. dec. 11. 22:01
 8/12 anonim ***** válasza:
Írj rá Facebookon.
2016. dec. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

Na akkor szerintem sminkeket vett belőle :D


Amúgy ha találkoztok és nem mondd semmit róla, mond neki:D


Vagy..nyuszi vagy McFly?

2016. dec. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

# 8


Ebben mi a cicaharc te nyomorék?

2016. dec. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!