Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha a legjobb...

Mit tegyek, ha a legjobb barátnőm, és a párom utálják egymást?

Figyelt kérdés

A barátnőm folyton azt mondja nekem, hogy a párom mekkora nyomorék, kétszínű stb. A párom azt mondja a barátnőmre, hogy nagyképű, és addig nem áll vele szóba, ameddig nem vesz vissza az arcából.

Mindezt úgy, hogy még egy normális mondatot nem beszéltek egymással.


Mit tehetnék, hogy jobban kijöjjenek? Nagyon rosszul esik hogy így vélekedik egymásról a két legfontosabb személy az életemben.



2016. nov. 5. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Barátnőt nagyképűnek érzem a soraidból...neked kell dönteni, melyik a fontosabb, de gondolom nem a nagyképű barátnőddel szeretnél élni.
2016. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A barátnőm egyáltalán nem nagyképű, nagyon jól ismerem mindkettőjüket, és tudom, hogy jól kijönnének, de nagyon makacsok.
2016. nov. 5. 21:05
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Akkor költözz össze a barátnőddel. Hajrá
2016. nov. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos kufircoltak régebben.
2016. nov. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4 lehet ratapintott a lényegre :D

Nem lehet, hogy korábbról ismerik egymást?

2016. nov. 6. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, sejt valamit a barátod, hogy ilyeneket mond róla a barátnőd?

Amúgy a barátnők barátnője a legnagyobb kavarógépek, olyan fiút/férfit nem hordott még hátán a föld, akiről jókat mondtak volna. Állítom, a szakítások 99%-a miattuk megy végbe.

De valahol ezt tudják a hapsik, apám is utálta anno anyám barátnőit, én is így vagyok vele.

2016. nov. 6. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!