Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányként hogy illeszkedjek be...

Lányként hogy illeszkedjek be egy fiúkkal teli társaságba?

Figyelt kérdés

Körülbelül három hónapja kezdtem járni küzdősport edzésre. Miután járni kezdtem, még három lány jött oda, így kettőről ötre növekedtünk. Mi jól elvagyunk egymással. Azt mindannyian észrevettük, hogy az ott lévő fiúk annyira nem nyitnak felénk. Valószínűleg semmi bajuk velünk, mert edzés közben meg van a kommunikáció, ha párba kell állni, van, hogy egyből lány párt választanak, hogy segítsenek nekünk.

Nekem az a "bajom", hogy mivel messzebbről járok edzésre, nagyjából egy órával korábban ott vagyok a gyerekedzésen (későbbi vonattal már késnénk egy órát). Nem sokkal utánam jön pár fiú (a többi lány vagy kezdés előtt 2 perccel vagy később jön meg, addig egyedül vagyok), és köszönni köszönnek (a legtöbben), de egyáltalán nem próbálnak meg beszélgetni. Nekem ez egy kicsit azért fura, mert eddig ha véletlenül bevettek egy beszélgetésbe, akkor úgy éreztem, hogy kicsit jobb lett a kapcsolat. Nevettek a vicceimen, én is az övéken - meg úgy általában el tudtam velük beszélgetni. Aztán legközelebb kicsit kirekesztettnek érzem magam. A legutóbbi edzésen vettem észre, hogy ront a kedvemen az, hogy ennyi idő alatt nem tudtam összebarátkozni a többiekkel. Nem nagy spanolgatást szeretnék természetesen, csak hogy legyen egy kis társaságom, ha edzésre megyek. Legutóbb, amikor már kb 6-7 srác ott volt, egy nagy tömegbe állva nézték a gyerekedzést és beszélgettek is közben, én meg ültem mellettük a padon, mint egy kuka. Van, hogy inkább játszok a telefonomon, amikor már kezd kínos lenni, hogy csak úgy "vagyok". Az azóta csatlakozott fiúkat befogadták maguk közé...

Szerintem nem az a baj, hogy nem vagyok szimpatikus nekik, csupán megvannak a saját társaságukban, mivel a többi lánnyal sem beszélnek szinte egyáltalán. Persze ha nem akarnak beszélgetni, akkor felesleges erőltetni, viszont nekem nem igazán volt eddig fiú a baráti társaságomban és lehet, hogy ezért nem tudok rendesen beilleszkedni. Lenne közös témánk, hisz egy dolog miatt van ott mindenki; ha beszélgettünk úgy láttam, hogy megkedveltek, egyikőjük sem volt bunkó vagy visszautasító, de valamiért mégsem érzem magam "otthon", amíg nem érkezik meg a többi lány. Az elején még örültem is, hogy végre van egy hely, ahol nem csak cicanacis buta pávák vesznek körül és ugyanazt szeretik, amit én is.


Szerintetek valahogy el tudnám érni, hogy befogadjanak? :(


18/L


2016. dec. 12. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Én azért 1,5 évig jártam Boxra és ott ugye mindig vagy elmentek a lányok/nők vagy újak jöttek... de soha nem volt az hogy ne beszélgessünk vagy ilyesmik mindig arra törekedtünk hogy kapcsolatot alakítsunk ami csak azért sikerült mert mindannyian bele adtunk. Meg persze mindenkivel csak óvatosba nyomtuk mert még is csak ismeretlen terep ismeretlen lányok csak okosan... de nálunk azért jó közösség volt tehát ehhez olyan társalgó emberek is szükségesek 16/L
2016. dec. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!