Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egyszerre több fiúval...

Ha egyszerre több fiúval ismerkedek és 2 emberrel találkozgatok is az baj?

Figyelt kérdés

Nem régóta, de ismerkedek több fiúval , nem kapcsolatot szeretnék csak barátkozni, esetleg találkozni, mert lehet később talán mégis csak lehet köztem valami az illetővel, ha más nem is csak megismertem egy klassz embert aki talán a barátom lehet úgy értem csak barát és nem több. Tényleg elsősorban csak újabb kapcsolatokat akarok kialakítani, de nem a párkeresés az első.


A lényeg ez a két srác nem tudott egymásról, de az egyikük érdeklődött, hogy beszélek-e mással is most stb. Elmondtam neki, hogy igen...persze találkozok mással is. Ezen nagyon kivolt akadva és most haragszik rám. De tisztán vilagosan közöltem vele mi a helyzet...miért baj ez? Nem lehet több emberrel ismerkedni? Ráadásul most találkoztam a héten a másik fiúval is akivel elmentem moziba aztán beszélgettünk csak..akkor ő is kérdezett hasonló dolgokkal kapcsolatosan. De ő nem mondta, hogy zavarja, hogy más srácokkal is ismerkedek viszon...nagyon más hangnemben beszél velem és most úgy érzem neki is böki a csőrét. De nem értem MIÉRT? korrekt voltam, őszínte.


Mi a gond?

Most akkor ne kommunikáljak senkivel?


2016. dec. 14. 10:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%

Ezért nincs férfi-nő között barátság. Ők valószínűleg többet akarnak.


Barátkozz lányokkal. :)

2016. dec. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%

Azert mert ez azt mutatja hogy te nem gondolod komolyan veluk a kapcsolatot, ugy erzed hogy nem megfeleloek szamodra es ezert keresgelsz mashol is.


En sem folytatnam ebben az esetben veled, ha nem gondolod te is komolyan akkor ne raboljuk egymas idejet.


Ami plane nem tetszene hogy ebbol valami versenyt, vetelkedest akarnal epiteni, azaz "harcoljanak" a kegyeidert a ferfiak. Na erre azt mondanam konkretan hogy egy nagy lofaxt, draga, harcolj te az en kegyeimert.

2016. dec. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

ez nehéz szitu..-mert nyílván a srác többet akar,és féltékeny hogy te másokkal is találkozgatsz.

Neked kell eldönteni hogy akkor csak haver maradjon-de akkor ne küldj felé "jeleket". ha igy van akkor mégegyszer tisztázd vele ,és ha nem fogja fel,akkor jobb ha nem találkozol vele többet. sajnos én már megjártm egy fiúval.én is csak mint barát kezeltem az illetőt amit nem tudott elfogadni és hónapokig zaklatott,aztán meg öngyilkossággal fenyegetőzött..

2016. dec. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Egyértelműen a tudtára adtad, hogy nem akarsz tőle semmi komolyat? Csak mert ha nem, akkor érthető, ha rosszul esik neki. (Megmondani, hogy barátkozni akarsz, aztán csak kacérkodni vele meg szexről beszélgetni meg flörtölgetni NEM egyértelmű tudtára adás, ok? ) Ettől függetlenül sok pasi leokézza a sima barátságot is abban a hiszemben, hogy ez majd közelebb viszi őket a puncihoz, ebben az esetben mondjuk magára vessen :D

De nekem nagyon olyan típusú csajnak tűnsz, akinek imponál a pasik társasága, dicsérete de csak hülyíti mindegyiket és csak az egója fényezésére használja őket :D Értem én, hogy barátokat akarsz, de miért csak pasik? Miért nem mész lányokkal is? Ja, mert ők nem ajnároznak körbe meg hívnak meg italra meg moziba? a lányok társasága nem simogatja az egódat? Állíts egy kicsit a realitás érzékelődön, mert az nem járja, hogy te körbekacérkodsz minden pasival, aztán meg kistányérnyi bociszemekkel csodálkozol, hogy mindegyik meg akar dugni :D

2016. dec. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Bebiztosítasz magadnak egy csomó fiút, hogy aztán válogathass közülük. Gratulálok... Mondjuk nem lepődök meg.
2016. dec. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

2# válaszoló.


Épp ez az akivel beszélgetek annak elmondtam az elején ( ennek a 2 srácnak is ) , hogy nem társat keresek magamnak!!! Csak barátkozni, ismerkedni szeretnék. Azt is tudták, hogy nem csak velük hanem rajtuk kívűl mással is beszélek. De csak egy ideje kezdtem el egyszerre több emberrel is találkozgatni, mert tudom, hogy nem kapcsolatot szeretnék, nem randira megyek a másikkal.


A másik, hogy nem szórakozom velük, nagyon szeretek ismerkedni, és szívesen meghallgatom a másikat ha jól érzem magam vele akkor miért kellene, hogy több legyen köztem az illetővel? Tudták, hogy nem akarok semmit. Nem mutattam annak jelét, hogy többet szeretnék. Őszínte voltam velük és úgy éreztem, hogy ők is tudják nem tekintem őket potenciális jelöltnek. Nagyon sajnálom, hogy megbántottam őket akaratomon kívűl és az a helyzet, hogy szeretném velük ezt tisztázni és nem lesz járható ez az út, mert az amit elmondok az elején a másiknak, az feledésbe merült ezekszerint és mind a ketten haragszanak rám. Nekem pedig lelkiismeret furdalásom van és másrészről pedig hatalmas zavarodottság. Soha, soha, soha nem jatszottam senkinek az érzéseivel és én azthittem létezik barátság fiú és lány között.

2016. dec. 14. 11:37
 7/22 A kérdező kommentje:

2 lány barátom van, de a lányokkal nehezebben ment az ismerkedés és egyszerűen csak jobban érzem magam a fiúkkal. És a másik nekem nem imponáló ez az egész. Szépnek sem mondanám magam! Sőt inkább vagyok átlagos.


Korábban nem barátkoztam,senkivel. Nem szeretnék kapcsolatot most és kalandot sem keresek!


Beszéltünk a szexről, de inkább a családi dolgok, tanulás, suli, haverok, hobbik stb.


De nem szeretnék magyarázkodni. Mert hiába, úgysem tudom veletek megértetni, hogy nem szerettem volna senkinek se rosszat.

2016. dec. 14. 11:45
 8/22 anonim ***** válasza:

Van egy olyan szólás-mondás: két szék közt a pad alá

Ismered?

2016. dec. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit, hogy ráadásul én nagyon Kicsit de fiúsabb vagyok, és a srácok előbb láthatnák meg bennem a havert szerintem.
2016. dec. 14. 11:48
 10/22 anonim ***** válasza:

"Csak barátkozni, ismerkedni szeretnék. "


Nagyon sok no kezdi igy az ismerkedest, mert ovatosak.


"mert tudom, hogy nem kapcsolatot szeretnék, nem randira megyek a másikkal. "


Az oke hogy te tudod, csak a masik nem tudja.


ferfi es no kozott nincs baratsag. Ez egy alaptorveny, aki mast allit az naiv. Az ilyen "baratsagokban" az egyik biztosan tobbet akar meg ha nem is mondja el. Es remenykedik hogy majd valtozik a helyzet.


Szerintem ezt az "eljarogatunk egyutt mert csak baratok vagyunk" dolgot fejezd be, mert nagyon nagy koppanas lesz a vege, es nem is mukodik, nem mukodhet.

2016. dec. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!