Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egyszerre több fiúval...

Ha egyszerre több fiúval ismerkedek és 2 emberrel találkozgatok is az baj?

Figyelt kérdés

Nem régóta, de ismerkedek több fiúval , nem kapcsolatot szeretnék csak barátkozni, esetleg találkozni, mert lehet később talán mégis csak lehet köztem valami az illetővel, ha más nem is csak megismertem egy klassz embert aki talán a barátom lehet úgy értem csak barát és nem több. Tényleg elsősorban csak újabb kapcsolatokat akarok kialakítani, de nem a párkeresés az első.


A lényeg ez a két srác nem tudott egymásról, de az egyikük érdeklődött, hogy beszélek-e mással is most stb. Elmondtam neki, hogy igen...persze találkozok mással is. Ezen nagyon kivolt akadva és most haragszik rám. De tisztán vilagosan közöltem vele mi a helyzet...miért baj ez? Nem lehet több emberrel ismerkedni? Ráadásul most találkoztam a héten a másik fiúval is akivel elmentem moziba aztán beszélgettünk csak..akkor ő is kérdezett hasonló dolgokkal kapcsolatosan. De ő nem mondta, hogy zavarja, hogy más srácokkal is ismerkedek viszon...nagyon más hangnemben beszél velem és most úgy érzem neki is böki a csőrét. De nem értem MIÉRT? korrekt voltam, őszínte.


Mi a gond?

Most akkor ne kommunikáljak senkivel?


2016. dec. 14. 10:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel megbeszélhetsz X számú fiúval "barátkozós" talit, leülteted őket egymás mellé, és teljesen őszintén elmondod nekik, hogy áhááá, te csak barátkozni akarsz. Persze nem vagy semmi rossznak az elrontója, ha valamelyikkel úgy alakul a dolog, akkor benne vagy komolyabb kapcsolatban is.

Teljesen normális, hogy először összenéznek, és utána elküldenek a p|csába.

Most ugyanezt csinálod, csak külön-külön veszed őket elő.

2016. dec. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Kedves Kérdésfeltevő. Itt egy teljesen más típusú válasz, mint az eddigiek, vagyis, némelyiket egyszerübben megfogalmazza. "Tégy úgy másokkal, ahogyat Te is szeretnéd, hogy Ők Veled tegyenek". Az erkölcsi és boldogságtörvény egyik oszlopa. Gondolj tehát abba bele, hogy mi lenne, ha fiük jönnének Feléd, és azt mondanák, "nem zavar, ha más lányokkal is találozgatom, Veled csak barátságot szeretnék"... Persze a fiuk sem, és a lányok sem annyira őszinték sokszor (lehet, hogy Te az vagy, vagy annak érzed Magad), hogy a másiknak bevallják. A 19-ik válasziró sorsát én is ismerem (férfiként), mert volt, hogy én akartam barátságot egy lánytól, Ő pedig folyton megfogott valamivel, de amikor éppen akadt pasija, akkor mellőzve lettem. Ez sem volt tehát tiszta a részéről, nem? Mert, ha "csak ismerős" vagyok, akkor miért kellett mellőzni a másikat (azon tul, hogy természetesen kevesebb ideje volt akkor éppen). Amugy szerintem sincs olyan, hogy egy fiu csak tiszta barátságot akarna, és sosem fordult volna meg legalább egyszer a fejében, hogy lezuhanyozz vele. De talán ez a másik oldalról sem tiszta egészen. Jó döntést. Szia.
2016. dec. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!