Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi történik? Hogyan tudnám...

Mi történik? Hogyan tudnám visszahozni? SOS!

Figyelt kérdés

7.-es vagyok, 13 éves és lány. Van egy 5-ös klikkünk, vagyis 5-en vagyunk nagyon jó barátnők. Közülük nekem van egy leglegbarátnőm, aki mostmár a másik klikkhez (menő, röplabdás csajok, mert mi a nyomi klikk vagyunk) akar tartozni, mindig hozzájuk megy oda és nem a mi lépcsőnkhöz. Továbbá kezdd elszakadni egyre jobban a csapat, egy másik lány szintén csatlakozott egy másik klikkhez (3klikk van az osztályban: "menők", "nyomik" (mi) meg a "flegmák") a flegmákhoz. Mostmr 3-an maradtunk csak, de szinte már ketten, mert az utolsó lány is el akar tőlünk menni. Szóval, ez eléggé bonyolult lett, de azért tudntok segíteni, hogy hogyan tudnám visszahozni őket?

Előre köszönöm a segítséget! :)



2016. dec. 14. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

[link]

ez nem rossz egér, szerintem megváltoztatná a klikkesedés fogalmát.

2016. dec. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Inkább erre nem is mondok semmit....

Valaki, aki komolyan veszi pls sürgősen válaszoljon!!

2016. dec. 14. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Nincs olyan klikk, akik hagyományosan tanulni járnak oda?
2016. dec. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minek hoznád vissza azt aki menni akar? Az örök barátság meg két lány között is kialakulhat az egy életre szó,ezek amikröl te irsz ezek mulandó tini hóbortok..
2016. dec. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Komolyan, én vagyok rohadt öreg a 23 évemmel hogy ezt olvasva kihalt 15 agysejtem??? Klikkesedésbe vándorlások, nem ül a "nyomik" klikkjéhez, már a harmadik csaj is menne máshova...úristen. Esküszöm, mentsd el ezt a kérdésedet, hogy 10 év múlva elolvasd, olyat szakadsz majd rajta :D


De hogy válaszoljak is, igyekszem nem hülye lenni.

Ezek a "barátságok"....vagyis inkább ismertségek könnyűszerrel röpülnek tovább a tavaszi széllel, nem is fogsz emlékezni a nevükre később.

Őszintén remélem, hogy középsuliban megtalálod azt a lányt, aki mindig a te társaságodat fogja keresni és tojni fog arra, hogy éppen milyen klikkek vannak és hova vándoroljon, mert oda fog menni, ahol te leszel.

2016. dec. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyomik vagytok. Ki akar nyomi lenni? Nyomorból Mélyből mindenki ki akar törni. Szóval valami értelmes különleges menö klikké kellene változnotok.
2016. dec. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!