Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért szereti őt mindenki?...

Miért szereti őt mindenki? Mit lehet tenni az ilyen egyénnel?

Figyelt kérdés

Van egy kisebb baráti társaságunk. És az egyik lány eléggé elkényeztetett. Ha beszélgetnek vele, semmi értelmeset nem tud mondani. Ha kikérik a véleményét, vagy nincs véleménye vagy azt mondja, amit az illető hallani akar. Őt mindenki szereti, őt mindenki titkáról tud, őt mindenki segíti. (Nekem ez szúrt szemet nagyon, hogy mindig a másikra vár, majd "ő elintézi".) Én pár évvel idősebb vagyok nála, de még is úgy érzem, hogy sunyi a lány és csak úgy keveri a kártyát, hogy neki jó legyen. (Ha már valaki az én véleményem kérte, vagy csak többet lógott velem, elkezdett mű hisztizni, hogy mindenki körülötte ugráljon. Én úgy érzem, hogy nekem erre se kedvem se erőm nincs.) Sokszor gondolkodtam, hogy kiválok a csapatból, mert senkinek sem tűnne fel, ha már nem tartoznék hozzájuk.


L


2016. dec. 15. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szóval féltékeny vagy.

Nőj fel, a való élet erről szól, mindig jön valaki, aki népszerűbb lesz nálad.

2016. dec. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy féltékeny lenne. Amennyiben azt akarja a kérdező, hogy ő körülötte ugráljanak, akkor valószínű tényleg féltékeny. De nem hiszem hogy erről van szó. Viszont szerintem nincs igaza a kérdezőnek. Nem hiszem, hogy sunyi lenne a lány. És azt még most itt hozzáfűzném, hogy néha az ember csak azért mondja mások véleményét, mert a saját véleménye nem tetszene nekik. A helyzet az, hogy én is régebben így csináltam, ma már inkább nem mondok semmit. Mégpedig azért, mert az ember nem azzal barátkozik, akinek eltérő a véleménye, hanem azzal, aki neki ad igazat. Sokszor egy társaságot csak az tart össze, hogy kamu dolgokon lovagolnak, miközben a legtöbbje tudja, hogy baromság az egész. Én sosem voltam ilyen, igaz, szinte mindig őszintén megmondanám a véleményem mások előtt is, de tudom, hogy senki sem értene egyet velem. Pedig azt is tudom, hogy nekem van igazam, és most közönséges hétköznapi dolgokra gondolok.
2016. dec. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

A kerdezonek igaza is lehet, es nem is. Igaza lehet, mert egy barati tarsasag a "mindenki mindenkiert" elven kell(ene) mukodjon, de, ha a tarsasag atcsap egy "egyvalakit dedelgetunk, a tobbiek nem fontosak"-ba, akkor onnan tenyleg ki kell szallni.

Nekem volt hasonlo esetem, a lany kepes volt allergias rohamot produkalni, hogy ra figyeljenek (eppen halat ettunk a strandon). Aztan masnap elfelejtette, hogy o " allergias" a halra, es siman megevett ugyanabbol a fajta halbol kettot. Amikor egy ora mulva szova tettem, hogy mi van az allergiajaval, akkor hisztizni kezdett es sirt ossze-vissza, es a vegen en lettem leugatva, hogy jaj szegenyt hogy megbantottam.

Nnnna akkor alltam fel, es ha kerestek is, sosem ertem ra, vagy fel sem vettem.

2016. dec. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Van aki népszerű, van aki nem, ez törvényszerű. Van egy ki nem mondott társadalmi hierarchia, ahova mindenki be tudja tájolni magát körül-belül. A leírásod alapján ez a lány ennek a hierarchiának igencsak az elején lehet. Gondolom jól néz ki, mindenki a szimpátiáját keresi. Nyugodj bele, ennek a lánynak valószínűleg az egész élete boldog lesz, jóval kevesebb feláldozott energiával jóval több boldogságban lesz része, mint az átlagos lányoknak.


Ugye nem azért tetted fel a kérdést, mert ez téged frusztrál, mert te ebben nem részesülsz?

2016. dec. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy pont ezt a lányt szeretné mindenki magának barátnőnek? Vannak ilyen emberek... 21. század tele van ilyen lányokkal. Szépek vagyunk, csinosak és ezzel bármit elérnek. Bármit. Szó szerint...
2016. dec. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!