Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Teljesen megváltoztam és...

Teljesen megváltoztam és ezért mindenki elmenekült előlem?

Figyelt kérdés

Sziasztok 16 éves lány vagyok és nagyon nem vagyok büszke magamra kezdjük a legelején tudjátok minden barátsági körben megjelenik az alkohol a tini bulik stb... Az a baj ezzel, hogy én ezt tulzásba vittem és odáig jutottam, hogy mostmár mindig bulizni akarok ezzel nem is lenne gond csak az a baj amiért hányni tudnék magamtol , hogy ribi módjára viselkedek minden sráccal akik leszólítanak és akarnak valamit smárolok (Soha sem volt több nemis engedtem!) És az a gond, hogy utána ha megunom otthagyom őket és "jöhet a következő" az a legnagyobb baj hogy borzasztóan viselkedek hülyítem őket közbe meg igazábol én vagyok belül egy semmi ember és szükségem lenne valakire de senkim sem maradt lehet hogy ebbe menekültem de hát szerintem nem is érdemlek többet ha ilyen vagyok...

Változni szeretnék vissza akarom kapni azokat a barátaimat akiket szeretek...

(Ha az okát kérdezitek szerintem azért lettem ilyen mert válnak a szüleim és talán most probálok nagynak tűnni vagy nemtudom..)

Előre köszönök minden normális választ!

16/L



2016. nov. 6. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem a lehető legjobb úton haladsz! Felismerted, hogy baj van, és tudod, hogy ez nem jó. Így ismeretlenül is- de nagyon büszke vagyok rád!

Sajnos nem tudom, mit kellene tenned... Próbálj meg felhagyni a bulikkal, hisz ez ennek az egész rossznak a forrása! Utasítsd el, ha meghívnak! Helyette találj hobbit- könyvek, hangszer, kisállat (kutyus^^), vagy természet :) Nekem a könyvek és a zene segít a legtöbbet. :))

Ami pedig nagyon fontos: ne alacsonyítsd le magad! Értékes ember vagy, érző szívvel, és lélekkel! Ne mondd, hogy nem érdemelsz szeretetet, mert ez nem igaz.

Remélem, segítettem... Ha esetleg szeretnél valamit, vagy csak úgy beszélgetni, kiönteni a szíved, írj nekem. :)

(19/l)

2016. nov. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!