Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátsággal kapcsolatos...

Barátsággal kapcsolatos kérdés! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy bffem (legjobb barátnő). Nemrég mindketten megismerkedtünk egy lánnyal aki olyan volt szinte mint mi, sokat dumáltunk, végül ő is bff lett. Azonban egyik pillanatban úgy érezzük hogy egyáltalán nem is kell másik bff csak ketten. A másik pillanatban úgy érzünk hogy igenis szükségünk van rá. Egyszerűen nem tudunk dönteni. Tudom hogy elég fura kérdés de egyszerűen muszáj megkérdeznem valahol most már.

#barátság #BFF #lbn #barát vagy sem
2016. dec. 16. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ebből szokott az lenni, hogy az új lány hozzácsapódik valakihez, és ő lesz az új öribarinő, a régi meg ejtve lesz.
2016. dec. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nálunk ilyen tuti nem lesz. A bffem örökre bff ez biztos. Eddig még senki sem tudott széjjelszedni minket. Most kérdéses hogy az új bffel mi lesz.
2016. dec. 16. 18:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos csak én vagyok maradi, de szánalmas, ahogy a 13-17 közti mai lányok látják a világot
2016. dec. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De kis fiatal vagy még, egyem meg a szíved. Most mondom neked, 10 év múlva túl leszel egy tucat ilyen bff-en.
2016. dec. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jézusom, mintha magamat olvasnám, amikor 11 voltam. Bff...aztán 10 év múlva, amikor leülsz vele megbeszélni a problémákat, meg is ölel távozáskor, aztán egy szót se szól hozzád :D Hidd el, okoz még meglepetést a te kis barátnőd, ezt garantálom neked.
2016. dec. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Először is felejtsd el a bff kifejezést, tizenhat éveskéknél idősebbecskék mind hánycsiznak tőle :3 *.* <3


Aztán. Miért nem lehet hárman jóban lenni? Sőt, szedjetek össze egy negyedik ember, és akkor sosem lesztek páratlanul.

2016. dec. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak ámulok hogy itt milyen .... emberek vannak. Bff, rengetegen használják ezt a kifejezést! És el lehet képzelni, kis okos angyalkák, hogy a legjobb barátnőm, az 10 év múlva is a legjobb barátnőm lesz! Már óvodás korunk óta jóban vagyunk, széjjelszedhetetlenek vagyunk.
2016. dec. 22. 18:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne becsüld le azokat, akik fölött már 3-4x is lement ez a 10 év. Tapasztalatból beszélnek. És ehhez nem téged kell ismerni, hanem csak magát az embert.
2016. dec. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Bocsánat, ha gúnyolódónak tűnt, amit írtam, egyszerűen csak tudom, hogy működnek az emberek. Nekem is a legjobb barátnőm óvodából került ki, együtt sírtunk-nevettünk, támogattuk egymást egészen 21 éves korunkig, amikor is egy kisebb vita után leültem vele őszintén megbeszélni a problémákat, őt is meghallgattam, megölelt az ajtóban, beszéltünk még egy hónapig neten, aztán se kép, se hang, fogalmam sincs, mit történt, ez történt öt éve. Közös ismerősünktől próbáltam kiszedni, hogy mégis mi volt ez az egész? Nem akar róla beszélni, hát ennyi volt az ovis BFF történetünk.

Nem azt mondom, hogy neked is értelem szerűen ez lesz a végetek, csak tartsd szem előtt, hogy az élet minden területen kiszámíthatatlan főleg akkor, ha egy másik emberre támaszkodsz. Még magadat tudod kontrollálni, egyengetni, kiszámítható vagy magad számára, de ezt sosem tudod elvárni egy tőled független emberi lénytől.


Persze nagy utat kell bejárnod még, hogy ezt megértsd, nem is bántani szerettelek volna, mert még fiatal lehetsz.

Sok örömöt az életben!

2016. dec. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!