Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem köszöntöttem fel anyumat...

Nem köszöntöttem fel anyumat anyák napjára mert elfelejtettem. Még sosem volt ilyen, de most nagyon megharagudott. Hogy engeszteljem ki?

Figyelt kérdés
2015. máj. 4. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
A tizdolog.hu-n láttam ötleteket anyáknapjára. Nézd meg, szerintem utólag is jó 1-2.
2015. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Mondd meg, hogy nem várod el, hogy felköszöntsön születésnapodon.
2015. máj. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

Nehéz lesz. Sőt mondhatom, elfelejteni sosem fogja :-(


Nem az ajándék értéke a lényeg, vagy a virágcsokor nagysága, hanem még úgy is elfelejtetted, hogy a csapból is (FB-n is) az anyák napja folyt a hétvégén.

Szóval ne ajándékkal akard elhalmozni, hanem figyelemmel!

2015. máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ditta323 ***** válasza:
65%
Kicsit túlzás azért megharagudni szerintem. Apák miért nem haragszanak meg ha nem köszöntik fel őket apák napján (nem új keletű)?
2015. máj. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Ugyanmar, miert tartjak az emberek az ilyen alkalmakat annyira fontosnak? Ez kabe olyan, mint a valentin nap....
2015. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%
Mert anyák napján végre megköszönheted, hogy édesanyád törölte a sz.ros segged, hogy feltakarított utánad, mikor részegen hazamenet összehánytad a bejáratot, hogy mos és vasal rád, bár te sosem kérted erre, hogy eléd rakja az ebédet, hogy kiszolgál, ha náthásan a kapcsolót sem bírod felemelni. Évente egy nap, amikor ezt megköszönheted. Nem tudom, hogy jön ide a valentin nap...
2015. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Van úgy, hogy bizony, elfelejtjük ezt vagy azt a neves napot, semmi baj, ki lehet javítani bármikor! :) Vegyél egy szál virágot, és mondd azt, hogy kicsit megkésve, de annál nagyobb szeretettel kívánok neked anya boldog anyáknapját!
2015. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem egy szülőnek alap, hogy a gyerekről gondoskodik, amíg nem önálló, ahogy az is, hogy az idős szülőket a gyerekeik segítik. Ja és én az ebédet nem anyák napján, hanem ebéd után köszöntem meg, az ápolást még betegen, feltakarítani pedig nem kellett utánam, mert sosem hánytam össze részegen a bejáratot.

Ettől még lehet tartani az anyák napját, de ez inkább jelképes, nem pedig azt jelenti, hogy csak ilyenkor tartozunk anyánknak köszönettel.

2015. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vegyél neki egy szép szál virágot ,kérj bocsánatot és mondd ,hogy szereted,mert gondolom így van :)

Engem ezzel megnyernél,bár én nem tudnék ilyen miatt haragudni a gyerekeimre . Én sajnos egy ebihal memóriájával vagyok megáldva,ha nem lenne a telefonom riasztás szerintem a karácsonyról is megfeledkeznék :D Úgyhogy volt kitől örökölniük :)

2015. máj. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én egyet is értek meg nem is a dologgal. Szerintem jogos, ha megsértődik, de mondjuk napokig azért én nem duzzognék ezen.
2015. máj. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!