Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék velem egykorú...

Hogyan tudnék velem egykorú fiúkkal barátkozni interneten? 13/f

Figyelt kérdés

Rólam: 180magas vagyok, 57kg

7.osztályos vagyok, eddig minden évben kitűnő voltam. Érdeklődési köröm: Akármilyen sport, (fociba,kosárban nagyon otthon vagyok) sokat szeretek hülyéskedni, barátaim szerint egy szórakoztató személyiség vagyok ;D



2016. dec. 22. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem élőben ismerkedsz? ott több esélyed lenne, pl osztálytársaidnál, valami szakkörön...
2016. dec. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is azt javaslom, hogy inkább élőben ismerkedj, pl. kezdj el focizni, járj ki meccsekre, stb.

Nekünk ennyi idősen egyértelmű volt, hogy az osztálytársakkal és a szomszédokkal barátkozzunk, és ahogy a veled egyidős fiam elnézem, ez még nem ment ki a divatból. :)

A neten barátkozásnak sok értelme nincs, mert legfeljebb írogattok egymásnak (többnyire hül.yeségeket), és soha nem lehetsz biztos, hogy ki van a túloldalon.


Ha nagyon neten akarsz ismerkedni, akkor keress olyan fb csoportot, ahol téged érdeklő témákról lehet beszélgetni, és jobban le tudod csekkolni, hogy kivel csetelsz.


Azt gondolom nem is kell mondani, hogy mik a gyanús jelek, amiknél azonnal meg kell szakítani a beszélgetést, meg hogy cím, telefonszám, egyéb személyes adat megadása tilos, fényképet soha senkinek, felöltözve se, meg hasonlók. :) Gondolom veled is beszélgettek már a szüleid ilyesmiről.

2016. dec. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
180/57?! Szűzanyám. Mi lesz még a következő 7 évben?!
2016. dec. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
😄
2016. dec. 22. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!