Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sose lesznek már barátaim?

Sose lesznek már barátaim?

Figyelt kérdés

Régen szinte mindig volt valami barátnőm, oviban fiú barátaim is. Leginkább 1-2 legjobb, nem vagyok az a nagy csapatban vergődős, meg hatalmas ismerősi körrel rendelkező típus. Aztán ahogy otthagytam a gimit ez megszűnt. A lány barátnőim általában 1-2 évig bírták ki mellettem, aztán durván összevesztünk és ennyi volt. Most már nincsenek barátaim, csak ilyen haver-ismerősi szinten beszélgetek fiúkkal, de akárhányszor utalok rá hogy mi csak szigorúan barátok vagyunk el kezdenek hanyagolni, tehát nem barátság miatt foglalkoznak velem hanem mert többet akarnak és nekem elegem van már ebből. Pl. van egy fiú haverom akivel régen tök jól megvoltunk, rendszeresen beszéltünk, néha együtt mentünk bulizni, és akkor pont még csak nem tetszett senki sem így nem beszéltem fiú ügyekről. Most, erre fel el kezdtem neki mesélni a fiú ügyeimet és már nem keres. Van egy másik haverom, aki állandóan bókol úgy mintha ha egy csajnál próbálkozna, hiába hangsúlyozom hogy barátok vagyunk. Néha azt hiszem a fiúkkal jobban kijövök, de ilyenkor rádöbbenek hogy én is csak egy "csaj" vagyok számukra, nem pedig barát. Mit tegyek?

Lányokkal nehezen megy a barátkozás.


2016. dec. 25. 18:18
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és 20l
2016. dec. 25. 18:19
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szívesen barátkoznék :)
2016. dec. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Keress olyan fiút aki szellemileg már érett és eltudja különíteni a barát és szerelem fogalmát. Emellett 20 évesen lehetnél érettebb is.

Ha valaki nem ért a szóból, akkor lekell építeni a vele való kapcsolatot. Nem csak írogatni, hogy "jaj nem vagyunk barátok", de közben ugyanúgy beszélsz vele. Lehet csak azt hiszi, hogy nehezen adod magad.


Emellett lányokkal is lehet normálisan ismerkedni, csak ugye a fiúk azért nyitottabbak feléd, mert ahogy írtad "csaj" vagy. Egy lány meg nem fog instant kutyába lemenni, attól, mert ugyanúgy lány vagy. :)

2016. dec. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!