Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha ennyire nem vagyok vicces,...

Ha ennyire nem vagyok vicces, akkor ezek szerint soha nem lesznek barátaim?

Figyelt kérdés

Látom, hogy egy csomó ember jó vicceket tud, vicces sztorik esnek meg velük. Velem meg semmi, egy unalmas helyen lakom. Szar vicceket tudok, szarul tudom előadni magam. Egy sópofa vagyok, egy savanyú és unalmas ember, akivel az emberek nem nagyon szeretnek mutatkozni.

A facebookomon sincs semmi érdekes, amit kirakhatnék. És kevés barátom van, de ők is ugyanolyan unalmas emberek, mint én.


2015. ápr. 13. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt mondod, vannak varátaid. Akkor hogy is van ez?
2015. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ahogy ezt előadod, az is vicces valamilyen szinten. Gondolkodj a dobozon kívül. Hallottál már a stand up tragedy-ről?
2015. ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom komfort zónában vagy. Próbálj meg valami új dolgokba belekezdeni pl olvasás, új zenestílus, probálj meg minnél több emberel beszélgetni ezzel javíthatsz a személyiségeden.
2015. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg a savanyúságodból viccet csinálni. Ha ilyen a természeted, akkor a fanyar humor jól állhat. Woody Allen a példaképed, ha fiú vagy, Bea Arthur, ha lány.
2015. ápr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok, rájöttem, hogy túl komoly ember vagyok. Rossz gyerekkorom volt, nem tudok semmin se nevetni. És akik a barátaim, azok szintén olyan vesztesek mint én.
2015. ápr. 14. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!