Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mennyire tartható...

Szerintetek mennyire tartható fenn egy távbarátság? (tapasztalatokat szívesen olvasok főleg akik ebben a helyzetben vannak)

Figyelt kérdés
2016. dec. 27. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Azonos nemű vagy különnemű?

AKár évtizedekig is, de csak ha valóban és nagyon összeilletek.

2016. dec. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van két 25 éves ilyen barátságom.Facebook-on tartjuk a kapcsolatot.
2016. dec. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem 5 éve van olyan barátom, aki 400 km-re lakik tőlem.
2016. dec. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Lányok vagyunk mindketten és 25 évesek.


200 km-ra van tőlem ( kb 3 óra hosszára).

2016. dec. 27. 21:04
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én egyik barátnőm Németországban él, a másik Baranya megyében. Én Pest megyében élek.25 éve tart a kapcsolatunk.
2016. dec. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekem 4 éve van 2 barátom, akikkel még anno cserediákság alatt találkoztunk, 1500 kmre vagyunk egymástól, de hetente 1-2 levelet szoktunk váltani, illetve nyáron amikor Budapestre jött két napig nálam aludt. Természetesen van értelme és fenntartható ha mindkét fél akarja, de fizikailag közelebb eső barátod is legyen lehetőleg.
2016. dec. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Van két középiskolai barátnőm, akik Pécsre és Debrecenbe mentek továbbtanulni, én meg maradtam Budapesten. Az egyikük orvosira jár, inkább ez a probléma, nem is a távolság, mert emiatt nagyon lefoglalt, ritkán jön haza, és facebookon beszélgetni is ritkán lehet vele. De amikor beszélünk, meg találkozunk, minden oké :)
2016. dec. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Mint baratsag, szerintem mukodik.

Mint parkapcsolat, szerintem nem.

2016. dec. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
bármeddig, amíg mind a 2 fél fent akarja tartani.
2016. dec. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Nekem van egy ilyen barátom. Együtt jártunk középiskolába, ott ismertük meg egymást. Érettségi után kb. 1 évig még összeültünk 1-1-szer, majd összejött egy csajjal és odaköltözött hozzá. Országon belül ennél messzebbre nem is kerülhetett volna. Neten folyamatosan tartottuk a kapcsolatot, kb. hetente-kéthetente írtunk egymásnak, néha beszéltünk telefonon is, és bár nem beszéltünk nap mint nap, végig tudtuk mi van a másikkal. Félévente kb. szóba jött, hogy vagy én menjek el hozzá, vagy ő jön le hozzám, hogy egyet találkozzunk, de sose lett belőle semmi. Így telt el 6 év (!!!), hogy nem találkoztunk! 6 év után szakítottak és visszaköltözött ide a szomszéd településre ahol felnőtt. Akkor találkoztunk újra, megbeszéltük, hogy bepótoljuk a 6 évet és a lehető legőrültebb dolgokat is megcsináljuk. De nem lett belőle semmi. Olyan munkát kapott, hogy csak 3 hetente jár csak haza pár napra, időközben ismét összejött egy csajjal akivel komoly a dolog így hiába van a közelbe, alig találkozunk. A telefonbeszélgetések is ritkák már. Azt az 1-2 napot amikor itthon van a barátnőjével tölti leginkább, így én most kezdem érezni, hogy nem tudjuk fenntartani a barátságot. Pedig amikor a világ végén lakott és évekig nem találkoztunk ez sose merült fel...
2016. dec. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!