Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok az ilyen barátról?

Mit gondoltok az ilyen barátról?

Figyelt kérdés
Van egy régi barátom, jóban vagyunk de nem állunk annyira közel. Van egy csaj akivel kavarok, le is feküdtem vele, de nem akarok komolyat tőle. Haver tud erről, ennek ellenére képeket kér a csajtól meg beszélget vele, ráadásul el is mondja nekem. Nem akar semmit a csajtól, de engem ez nagyon zavar és valahogy ő ezt egyáltalán nem veszi észre.

2016. dec. 27. 21:36
 1/10 A kérdező kommentje:
Én szeretnék még találkozni a csajjal, de nem értem miért viselkedik így a gyerek. Még nem szembesítettem ezzel hogy ez nekem mennyire rosszul esik, de tervezem
2016. dec. 27. 21:39
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmi jót.
2016. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
En azert megprobalnam megbeszelni vele, de ha ugy sem all le, inkabb hagyd a sracot a francba... egy ilyen baratsag nem eri meg az energiat amit belefektetnel.
2016. dec. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem sem ártana szólni a srácnak, vagy a lánnyal megbeszélni, esetleg, ha nem szeretnéd, hogy mással legyen, komolyabb kapcsolatba kezdeni.
2016. dec. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 mellanka válasza:
100%

Lehet, hogy a barátod tényleg komolyat akar tőle.. szerintem (bár nyilván fiatalok vagytok) nem kellene azt a lányt kihasználni ilyen téren.. Neked azért esik szarul, mert félsz, hogy ő is bejön neki.. de a csaj nem egy tárgy, hogy használd, és nem a te döntésed, hogy mit csinál, mert kb a csajról ugy beszélsz, mintha egy bicaj lenne.. ha te bicajozol rajta, akkor a tiéd, ő meg csak úgy el akarja venni..bizti nem trendi érzésekről beszélni, de egyszerűbb ha megkérdezed tőle felnőtt módon figyi:

Figyi, én ezzel a csajjal kavarok, nem akarok tőle semmit. Ha te igen, akkor szólj és már lécelek is (jó barát módjára) aztán majd kiderül mi van.. lehet hogy a barátod beleszeretett, csak nem meri kimondani, vagy verseng veled, ahogy biztosan erre akartál te is kilyukadni valahol a kérdésedben..egyiknek sincs értelme. A lányok szeretetre törődésre vágynak, nem kizárólag szexre. Ezt tanuljátok meg.. mindig a jó srácok érnek célba.. :)

2017. febr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem akart volna tőle semmit. Egyébként azóta már nem beszélünk. Megmondtam neki hogy ez aljas húzás volt - nem értett egyet és ott hagytam.
2017. febr. 16. 00:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem barát, maximum haver.
2017. febr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy csajért, pláne ha semmit nam akarok tőle, nem fogok egy haverral sem összeveszni. Nem ér annyit a csaj, normális haverokat találni nehéz, a sz.x nem ér annyit. Ezek szerint mégis csak bejön a csaj, mert féltékeny vagy, ha már netre kiírod. Magadban döntsd el, komoly kapcsolatra képes vagy e és felvállalni a dolgokat, vagy nem.

Max megbeszéled a haveroddal, hogy zavar. Nem elvárni mástól, hogy kitalálja mit akarsz. Kulturáltan megdumálod vele.


Másrészt egy nőt nem adogatunk körbe, mint a dzsointot, de ha össze vissza pasizgat, lehet nem bánja. 26f

2017. márc. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy téged ez miért zavar, amikor azt írtad,"Nem akar semmit a csajtól", csak max kavartok. Akkor?

El tudod magyarázni, miért zavar, hogy a haverod is flörtöl vele?

Nem értem. Ráadásul már nem is bezséltek a haveroddal- > annyira nem érdekel, hogy már nem is bezsélsz miatta a haveroddal. Érdekes. :)

25N

2017. márc. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igazából más dolog is volt ami miatt már nem akartam a sráccal foglalkozni, ez csak az utolsó csepp volt a pohárban.

Azért zavar ennyire, mert nem adja meg a tiszteletet. Nekem például alap lenne, hogy egy csaj aki bármelyik barátommal kavar/dug/kapcsolatban van, azzal meg se fordul a fejemben.

Ezt ugyanúgy elvárnám az én haverjaimtól is, attól függetlenül, hogy a csajjal hogy alakulna-e valami idővel. Itt a tisztelet a kulcsszó. Tudta a srác, hogy nekem megvolt a csaj és még jobban akarta utána, ahelyett hogy leállt volna.

Egyébként a csajnak is barátja lett azóta és nem is beszélünk.

2017. márc. 6. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!