Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha 3. Kerék vagyok?

Kicsilány2002* kérdése:

Mit tegyek ha 3. Kerék vagyok?

Figyelt kérdés

Sajnos már többször előfordult ez velem, különböző emberekkel. Mindig én miattam lettek az adott személyek barátok, mondhatni én alapítottam a kissebb baráti kört, és mindig engem vagy simán "elhanyagoltak" vagy kitúrt egy masik személy. 14 éves középiskolás vagyok (lány) számszerint ötszor voltam felesleges kerék. De a mostani kicsit jobban fáj (lehet azért mert már nagyobb vagyok és jobban meg visel az ilyen, nem tudom) 3nagyon jó barátnőm (volt) (meg most is baratkozok veluk de tartom a tavolsagot) nagyon egymasra találtak és edzésen is mindig olyan dolgokról, emberekről beszélnek akikről nem tudom hogy kicsodak, micsodak. Meg egymasnal alszanak, kihagynak mindenbol.és nagyon rosszul esik ez az egész. Sajnos már bele törodtem hogy ennek nincs jovoje es nem fogok rohanni utánuk mint egy pincsi kutya.

De nem tudom hogy velem van a baj, vagy nem tudom. Szeretnek, tudom, de valahogy senki se tud rám legjobbbarátként tekinteni, csak a szorakoztató barát vagyok a körben. Nem szeretnem hogy ez megint megismétlődjön tanacsokat szeretnék hogy milyen egy legjobb barát és hogyan valhatnék azzá.


A válaszokat előre köszönöm.



2016. dec. 29. 19:18
 1/2 anonim válasza:
Ne akarj masoktol fuggni. Talald meg a sajat erdeklodesi korodet. Minden esetben legy onmagad, es hatarozottan allj ki a velemenyed mellett. Ha ezeket betartod, hidd el konnyebb lesz.
2016. dec. 30. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudom mikyen érzés feleslegesnek lenni. Pl.tegnapelőtt szilveszter mindenki smárol korulottem en meg állok mint ... a lakodalomban. Es tudod mit csinaltam? Arra gondoltam hogy meg biztos nincs itt az ideje, biztos jön majd valaki..egyszer..talán soha.. de csak erre tudtam gondolni hogy ne sírjam el magam:) szóval ilyenkor legyél türelmes és minden lehetőséget vegyél át minden pozitívumot találj meg a helyzetedben pl. Ők ezek szerint nem igaz barátok legalább nem kell amiatt aggódnod hogy valaki elárul, becsap, átver...
2017. jan. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!