Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátommal összevesz...

A legjobb barátommal összevesztem és mindig én kérek bocsánatot most az egyszer ő kérjen! Mi csináljak?

Figyelt kérdés
Ő egy fojtában kritizál (pl:bunkó vagy) és nekem már elegem lett ebből és meg mondtam a magamét. Jó tényleg egy kicsit bunkó szoktam lenni, de valamikor viccelek és ő megsértödik és mindig nekem kell bocsánatott kérnem. Most az egszer azt várom el, hogy ő kérjen bocsánatott.Az egyik barátunk szülinapját tervezgetük és én hétvégén elkezdtem csinálni az ajándékot mert unatkoztam és ugy volt együtt csináljuk és mondtam neki hogyha nem tetszik neki akkor megtartom magamnak és csinálunk egyet együtt. Erre ő azt mondta, hogy: Jó csináljunk együtt mert ugysem bizom meg a varásodba. Én erre azt mondtam neki, hogy: Ez bunko volt. És ekkor megmondtam neki hogy egy fojtába kritizál és ez nekem nem tetszik erre meg ő megsértödött. Ki szeretnék vele békülni, de úgy, hogy ő kérjen bocsánatot ! Mit csináljak?

2016. máj. 22. 17:08
 1/1 anonim válasza:
Hát ha azt akarod,hogy ő kérjen bocsánatot akkor várj.Lehet hogy ő azért nem kért eddig soha bocsánatot mert mindig megelőzted.Szerintem ez jó próbája annak,hogy vajon ő rászánja-e magát erre a lépésre.Amúgy ha jó barátok vagytok,és látja rajtad,hogy megbántott akkor bocsánatot fog kérni.Ha ez többször előfordul még,és mindig úgy viselkedik mint akinek mindegy,hogy barátok vagytok vagy nem,akkor érdemes elgondolkodni...
2016. máj. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!