Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nekem van kevés infóm és nem...

Nekem van kevés infóm és nem értem. Vagy a valódi szerelemnek hisz/érez valamit?

Figyelt kérdés
Van egy ismerösöm szegeden, aki egy buliba megismert valakit, történt ami történt, és öszze öszze jártak, aztán úgy fogalmazott szerelmes lett bele félév után. A lány keresi mindig a fiuk figyelmét, ami a külselyével rá is szolgál, és nem egyszer megesett hogy nagyobb tagú kiránduláson csak ő volt a lány. Kihasználja a kapott lehetöségeit, mert az bőven van számára, és folyton utazik. Kicsi és aranyos. Milyen személyiség ő? belső értékek, egyéb dolgokra vagyok kiváncsi. Ő mit lát az életböl? És mi az amit valóban csinál? Amit mondjuk nem lát, vagy valaminek hiszi/érzi, de közben mögötte valami más dolog áll? Nem értem . Nekem van kevés infóm és nem értem, vagy a valódi szerelemnek hisz valamit?

2016. dec. 31. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez komoly kérdés? Adjunk jellemzést ewgy olyan emberről, akit nem ismerünk?

Te ma már ne igyál többet, pajtás.

2016. dec. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd ki az ismerősödet Szegeden, aki járt a lánnyal, feltehetőleg ismeri.
2016. dec. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Biztos volt hasonló tapasztalata valakinek..
2016. dec. 31. 15:33
 4/5 anonim ***** válasza:
A kérdésedre itt nem kapsz választ, mi nem ismerjük a lányt, akiről jellemzést kérsz.
2016. dec. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Lehet igazatok van!

Csak ő tudja mit akar vagy mit hisz.

Kivülröl csak általánositani tudok .

2017. jan. 1. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!