Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A nők miert nem baratkoznak...

A nők miert nem baratkoznak egymassal konnyen ugy mint a ferfiak?

Figyelt kérdés
A nok fejeket vagnak egymasra , ha egy kicsit ia ki van oltozve... a ferfiak kezet fognak es beszelgetnek
2016. dec. 31. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rossz körökben mozogsz.
2016. dec. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ezt tapasztalom nőként.
2016. dec. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok mai férfi,de ezt eddig fordítva láttam,tapasztaltam.
2016. dec. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is fordítva tapasztalom, a nők jobban barátkoznak egymással, utánna mehet a csajos dolgok kibeszélése, pletyizés, plázázás,stb. A férfiak nem mernek annyira, mert leb**zizzák őket, de a nőknél ha félre is értik a barinőzést az se gond, mert a le**biség menő dolog.
2017. jan. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert a nők mindig is csak a saját érdeküket nézték, és abba nem fér bele a barátság
2017. jan. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Én könnyen barátkozok lányokkal :D Semmi bajom a lányokkal, a lányok istenkirályak.
2017. jan. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfiak és a nők barátságai is furák. A nők kibeszélik egymást (egyesek, nem mindenki), a férfiak meg sokszor nem is igazi barátok, és ha megkérdezed, mitől akkora barátok, kiderül, hogy csak az tartja őket össze, hogy együtt hülyülnek, meg együtt viccelődnek, de semmi közös pont.
2018. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!