Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Te tartanád a kapcsolatot...

Te tartanád a kapcsolatot ilyen barátokkal? 18/f

Figyelt kérdés
Akik csak azèrt keresnek mert nincs más,de ha elmegyek velük akkor semmit sem csinálunk,csak sètálunk. Ha mondok nekik valami programot hogy menjünk valahova akkor nem vevők semmire,vagy ha be is ülünk valahova kb 20 perc-fèl óra múlva már menni akarnak. Tehát gyakorlatilag csomószor csak azèrt hívnak el csavarogni,mert unatkoznak otthon,de semmiféle programra nem vevők.
2017. jan. 2. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van más rajtuk kívül, én nem keresném őket az biztos, és csak akkor mennék el velük, ha én is unatkozom mondjuk.
2017. jan. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha semmit nem csináltok, akkor nem hinném, hogy azért keresnek, mert nincs más. Azt akkor szoktak, mikor kifejezetten olyan a program, hogy kell még egy ember. Nincs semmi jó programjuk, de te is a banda része vagy, ezért hívnak. Az ízlésetek se egyezik, mert ami neked jó program, az nekik nem az. Én nem szakítanám meg a kapcsolatot, de keresnék más barátokat is, akikkel jobban megtalálom a közös hangot.
2017. jan. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én inkább keresnék más barátokat. Nekem is voltak ilyen barátaim, aztán szép lassan rájöttem, hogy kár a gőzért, nem éri meg. Ha se az ízlésetek, se a gondolkodásmódotok nem talál, tényleg tovább kell állni.
2017. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. jan. 2. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!