Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy nagyon jó barátom...

Van egy nagyon jó barátom (lány) és akarok neki rajzolni valamit és viszonylag jjól tudok rajzolni és azt akarom kérdezni hogy mit vagy milyen témában rajzoljak neki?

Figyelt kérdés
Eddig a kutyában vagy a minionok-on gondolkoztam mert az a kedvencünk...meg akarok rá irni valamit hogy az egyik lapon elkezdek egy szöveget vagy egy idézetet és a másik lapon befejezem és ha összerakjuk akkor ugy el lehet olvasni(olyan barátság jelkép vagy nem tudom minek hívják)...és mi legyen az a szöveg és a lap melyik oldalára, sarkára kerüljön...ezt egyáltalán nem tudom, de ne legyen valami nyálas szöveg mert CSAK barátok vagyunk és nem akarom hogy félreértse vagy valami

2017. jan. 2. 19:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Ő 14L én 14F
2017. jan. 2. 19:34
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
hát tesa ha már rajzolsz neki nem fogja azt hinni hogy unalmadban rajzoltad és inkább neki adtad mint, hogy kidobjad
2017. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyelőre ne rajzolj, csak ha már lesz ihlet, hogy mit.
2017. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 David82 ***** válasza:
Rajzolj neki egy rózsát, és színezd ki a képet. Vörös, vagy rózsaszín jól illik egy hölgyhöz.
2017. jan. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!