Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én vagyok a hibás?

Én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Nemrég megkért egy nagyon jó barátom,hogy had kisérjen le minket a parkba (engem és 4 éves kislányomat),mondtam rendben van viszont ha megoldható akkor a kutyáját (egy németjuhász) ha lehet ne hozza magával mert van,hogy a lányom előre szalad 1-2 métert a fűben és nem szeretném ha a kutya ( tudom,hogy a kutya játékos) fellökné.Ha kutya nélkül nem jön,mondtam h majd legközelebb megyünk sörözni és akkor hozhatja.Azt mondta oké otthon haja a kutyát.Mikor találkoztunk,láttam a kutyát nálla,mondja "muszály volt,jönni art!" a lényeg,hogy játszunk a lányommal erre ő leveszi a pórázt a kutya fut a lányom után,ráugrik,felborítja,belenyal az arcába a pici meg

ordít,félt szegény...oda szaladtam arrébb löktem a kutyát,felvettem a lányomat,és szó nélkül sétálgattam ve,hogy vigasztaljam,mire barátom megszólal,hogy többet ne lökdössem a kutyáját,mert a kutya csak játszani akart...énzt értem!

Viszont:

-kértem,hogy nehozza,ha velünkkar jönni

- ő levette rólla a pórázt (miért nem ment arréb?)

- miközben a kutyája a síró gyerekemen állt ő csak nevetett,mert a kutya milyen boldog

Neki nincs gyereke,családja se nagyon csak én ês párom,de ha nem fogja fel mit jelent egy kis gyerek,nincs szükség ilyen barátra.....És még ő van megsértődve,mert voltam olyan gonosz,hogy a bömbölő gyerekemrő arréb löktem a neveletlen kutyáját!!! Én lennék a gonosz,nem megértő barát?!?



2017. jan. 5. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem kérj elnézést a barátodtól és a kutyától is, amiért ilyen hülye gyereked van, hogy szegény kutya nem tud vele játszani.
2017. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs sok esze a gyereknek.

Nagyon szigorú legyél vele, hogyha nem érti meg mit kérsz akkor többé nem jöhet veled.

Akármit mondd, nem vagy gonosz, ő volt az agyhalott.

Sőt, neked már akkor ott kellett volna hagynod mikor már láttad hogy levette róla a pórázt.

2017. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Négy éves kislányom a hülye,amiért egy nagytestű állatal nem tud játszani?!?!?!? Neked se való gyerek....


2.Ennek a tagnak nincsen a világon senki,csak én és a párom,nem tud közösségben sem nagyon viselkedni,ismerkedni sem.Ha magára hagynám teljesen elveszne....viszont a gyerekem mindennél fontosabb,így igazad van sokkal határozottabb leszek irányába..

2017. jan. 5. 20:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értetted az iróniát. Tahó volt az illető. Amúgy kutyáról csak az erre kijlölt helyen szabad levenni a pórázt. Feltételezem, nem kutyafuttatón sétálgattatok.
2017. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ennek a tagnak nincsen a világon senki,csak én és a párom,nem tud közösségben sem nagyon viselkedni,ismerkedni sem.Ha magára hagynám teljesen elveszne"


Ti honnan ismeritek egymást, vagy mi teszi az egyébként a nagyon jó barátságot?

Egyértelműen nem vagy hibás, nagyon értelmetlen, amit művelt. Szerintem, ha az ő elképzelésében normális is, hogy a nagykutya és gyerek játszik, akkor sem erőltetheti rád, ha nem akarod. Normálisabb helyzet lett volna, ha beszél veled arról, hogy ő ragaszkodik a kutyájához, és próbál meggyőzni előtte, nem pedig kellemetlen meglepetést okozva.

Tipikus "betelt pohár" szitu, ha legalább nem veszi le a pórázt, vagy bocsánatot kér utólag ahelyett, hogy nevet, még érthető lenne.

2017. jan. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni. Amúgy meg a kutya cukibb, mint a gyerek. Szóval a haverodnak adok igazat, bocsiii.
2017. jan. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!