Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én látom rosszul a dolgokat?

Én látom rosszul a dolgokat?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel elég jó a kapcsolatunk, de van egy dolog benne, amit nem értek, és zavar is, mégpedig, hogy gyakran azokkal az emberrek barátkozik, beszél napi szinten, akik valamilyen meglepő módon, rólam negatív véleménnyel vannak. (az oka akár,hogy nem kedveljük egymást,elutasítottam ha fiú az illető, összeveszés).

Néha meg is említi, hogy mit mondanak rólam, és többször kérdeztem tőle, hogy miért nem áll ki a mi kapcsolatunkért,ezek az emberek ugyais csak jöttek az életébe utánnam! (tehát csak megkeresik őt közösségi oldalon, vagy ilyesmi.)

Túl reagálom, ő nyugodtan lehet jóba ezekkel az emberekkel, akkor is, ha negatív dolgokat mondanak rólam neki?


2017. jan. 10. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van, nem reagálod túl. Az lenne a minimum, hogy mikor szidnak téged a hátad mögött, de ő ott van, akkor a védelmedre kell.
2017. jan. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Itt főleg a legrosszabb az egészben, hogy ő ezekkel az emberekkel, elvigyorog, elbeszélget, teljesen jó kapcsolatot ápol, miközben az Róluk (kettő ilyen van, nem több) süt, hogy utálnak, és eltudnának ásni... Fura, hogy ő tud úgy velük teljesen normális kapcsolatot ápolni, hogy érzi, mennyire zavaró dolog ez a két ember és köztem, és így mégjobban odavonza hozzám, mert neki is elmondják a problémájukat velem kapcsolatban.

2017. jan. 10. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!