Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rosszul vagyok már ettől a...

Rosszul vagyok már ettől a magyarmentalitástól, miért kell erőltetni dolgokat?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy az ember faggatózik, olyan dolgokat akar az emberből kiszedni ami egyébként személyi jogokat sért, mert semmi köze hozzá, még is provokál az ilyen ember, ha nem kapja meg amit akar, erőszakosan a gyenge pontokra hajt. Ha nem válaszolnak neki vagy nem azt mondják amit tudni akar, akkor felfújja az egész dolgot ügyet csinál belőle. Egy rádiós kivánság müsorba is megfigyelhető, egyszer hallottam hogy a gyerek be telefonál, a csaj müsorvezető meg elkezdi szószerint faggatni, de olyan nyomulós erőszakos stilusba, valamit kérdezett, a gyerek nem válaszolt, vagy mást mondott, erre a hülye müsorvezető csaj elkezdte hogy Addig nem megyünk tovább amig el nem árulja.

De könyörgöm, miért kényszer, miért erőltetik? ha valamit nem akar megosztani az ember, azt nem mondja el. Miért kell ügyet csinálni? Amúgy is nem tökmindegy egy ilyen müsor vezetőnek hogy pl milyen szinü a cipője a másiknak, miért érdekli ez annyira, mit tud kezdeni vele? Ennél a Mák katánál vagy kinél figyelhető meg, a betelefonálókat Zsarolja, faggatózik, és gúnyt csinál belőlük. Az oké hogy kérdezget alap dolgokat, De miért kell belemenni az ember szférájába?

De ugyanigy ez megy nagy általánosságba, és ez annak van bemagyarázva hogy "csak érdeklődés.. És ha ezt felhozza az ember, hogy nem akarja elmondani, akkor még ő lesz bunkó, meg ő lesz kiutálva.

Miért ilyen gyerekes dedós szint uralkodik az emberekben? Miért kell nyomozni a másik után, olyan dolgokba belemenni ami személyi jogokat sért?


2016. szept. 10. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:

számomra teljesen érthetetlen és ismeretlen, amiről írsz. ÉS én nem vagyok rosszul a "magyarmentalitástól"

Hopp! Akkor meg is van a megoldás a gondodra! Ne hallgass, ne nézz, ne olvass ilyen bulvár szarokat.

Annyi érdekes és szép van a világban!

2016. szept. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Miért ilyen gyerekes dedós szint uralkodik az emberekben?"


Magyar emberek többsége valójában nagyra nőtt gyerekek.

Nagy nőtt gyerek = felnőtt létére, gyerekes gondolkodás,viselkedés.

Lusta vagyok példákat mondani. :P

2016. szept. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jaj, már megint itt a magyargyűlölő, aki még Sosem hagyta el az országot.


Elárulok egy titkot: Minden országban vannak ilyenek, de pszz, Nehogy megtudja bárki

2016. szept. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bírom ezeket az általánosításokat.. velem még sose fordult elő, hogy emiatt hátrányos helyzetbe kerültem volna, de még csak nem is nagyon szoktak faggatózni, pedig már 30 éves vagyok lassan..
2016. szept. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ja, gyakori.

ám azért mert a média megteheti és nekik fontosak az információk.

bennem lenne annyi spiritusz, hogy megoldanám, ne kelljen elmondani (egy mosoly, vagy akár azt hogy akkor kínos csend fog következni a következő 20percben, vagy egyszerűen csak magánügy)

2016. szept. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!