Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes felfrissíteni ezt a...

Érdemes felfrissíteni ezt a "barátságot"?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm akivel pár éve jóban voltunk, de azóta alig beszélünk, ami főleg miattam volt, mert akkoriban még elég "másikon csüngős" típus voltam, de ezt azóta kinőttem.


Viszont erről a barátnőmről is kiderült azóta hogy elég felszínes és a viselkedése nagyrésze "felvett", egyáltalán nem tűnik őszintének.


Ennek ellenére úgy érzem, hogy ha meg tudna nyílni akkor most lenne egy csomó közös témánk, mert már nem abból állna a "barátság" hogy loholok utána, ami érthető hogy idegesítette. Viszont így a korábbi viselkedésem alapján nyilván nem lesz egyszerű meggyőzni, hogy már nem vagyok olyan.


De közben nem tudom hogy érdemes -e egyáltalán akarnom ezt az egészet, mert néha annyira mű tud lenni, viszont közben úgy érzem hogy sokkal több van benne mint amit mutat.


Azért fura, mert mikor chaten beszélünk akkor tök jókat dumálunk és kedves, mikor meg élőben akkor egész máshogy viselkedik, tartózkodó.


Érdemes keresnem őt, van rá esély hogy még jóban leszünk?

(20/l)


2017. jan. 11. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Vannak rajta kívül barátaid, társasági életed?

Amennyiben igen, én nem keresném fel a helyedben. Ha viszont magányos vagy, egy próbát mindenképp megér.

2017. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!