Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti is utáltok emberekkel...

Ti is utáltok emberekkel beszélgetni mert megmondják, hogy kellene csinálnod a dolgokat, mit kellene tenned, hogyan kellene tenned?

Figyelt kérdés
Utálom, hogy mindig ebbe torkollnak a beszélgetéseim az emberekkel, ezért nem szívesen beszélgetek velük. Azt gondolják, hogy segg hülye vagyok és fogalmam nincs miként kellene az életem alakítani? Ez azért elég komoly sértés..
2017. jan. 12. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én szeretek beszélgetni, és nem ebbe torkollnak a beszélgetéseim.

Ki teszi ezt? Mindenki? Szülők is, barátok is?

2017. jan. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerez új beszelgető társakat, vagy mond meg nekik hogy: majd te eldöntöd neked mi a jó...


De egyébként ha valaki tanacsol valamit, abban nem mindig a rossz van, lehet jó indulatú tanacs mert ő már járt így pl.

persze te tudod a szituációt.


én is szoktam tanácsolni néha, vagy mondom neki h nézt utána, de egyszer...ha nem fogadja meg nem az én dolgom.

az ő élete ő alakítja, de en is sokszor nem tudtam dolgokat amíg nem mondták (tanácsolták) akár kéretlenül, akár kérve...


de egyépként kívülről többmindent lát az ember mint belülről

2017. jan. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az nem használ, hogy ha megmondod nekik, hogy a tököd tele van vele, hogy meg akarják mondani, hogy mit csinálj?
2017. jan. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3


Nem mert akkor besértődnek és elterjesztik mindenkinek hogy milyen beképzelt vagyok, mert azt hiszem mindent tudok.

Mindig ellenem fordult az ilyesmi.


A legjobb még mindig elkerülni az embereket szerintem. Akkor is terjeszteni fognak sok minden hülyeséget az emberről, ha nem beszél senkivel sem, de legalább őket lerázom.

2017. jan. 12. 13:52
 5/11 longlife ***** válasza:
Azért írhatnál 1 szituációs eseményt?
2017. jan. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

2


Igen, a tanács jó, de ha már az illető támadásnak veszi, ha nem úgy cselekszem ahogy ő mondta és felháborodik, az nem pusztán jó tanács és jó szándék hanem erőszak.

2017. jan. 12. 13:54
 7/11 A kérdező kommentje:

5


Hát például egyik ilyen nagyon karizmatikus kolléganőm elmondta, hogy milyen buta vagyok, hogy nem keresek munkát a diplomámmal és ott dolgozok azon a helyen. Szóval itt már minősítés is volt használva, egyenesen lebutázott. Azt gondolta, hogy én nem tudom mikor jött el az ideje annak, hogy más munkát keressek magamnak? Vagy arra nem gondolt, esetleg az a munka nekem jobban tetszett amit épp akkor csináltam?

2017. jan. 12. 13:58
 8/11 anonim ***** válasza:

anyósom csinálja ezt xD de én megmondtam neki a mgamét...innentől azt terjeszt amit akar, akinek van esze az úgyse figyel a pletykákra, főleg ha ismer téged/engem.


Vagy kezd el te is mondani neki h csináld ezt csinald azt és amikor kiakad megmondod neki h úgy segitek neked tanáccsal ahogy te szoktal nekem..csak viszonzom a kedvességed

2017. jan. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem szokták megmondani mit tegyek, mert ha megteszik, elkezdek vitázni nyugodtan, észérvekkel, közben elég rájuk néznem már akkor abbahagyják.

Ha nagyon akarom akkor rájuk szállok, és én is megmondom nekik mit kéne tenniük, ilyenkor agyf...t kapnak és soha többé nem mondják meg mit kéne tennem.

2017. jan. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Beszélgess időjárásról, a környezetedről stb., ne saját magadról. Ilyen egyszerű. Ha ilyesmit kérdeznek, elemezgetés meg magyarázkodás helyett tereld el a témát. Időjárásra, aktuális környezetre stb.
2017. jan. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!