Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek így működhet egy...

Szerintetek így működhet egy barátság?

Figyelt kérdés

Nekem okj-s végzettségem van barátnőmnek pedig egyetemi.

Néha úgy érzem, hogy nem tudunk mindenről beszélni mert én nem vagyok olyan okos mint ő.

Félek.hogy lenéz emiatt és nem is szívesen beszélget velem.

Lehet többet kellene olvasnom és utánanézni a dolgoknak, hogy minél több témáról tudjunk beszélni?


23/L


2017. jan. 15. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Az emberek általában olyasmiről beszélnek, ami csak annyi iskolázottságot igényel, hogy tudjál beszélni, fogalmazni. Se OKJ, se egyetem nem kell ahhoz, hogy megbeszéljétek, kivel mi történt, mit láttok éppen a környezetetekben, hogy milyen az időjárás, hogy a Jóska már megint csalja a feleségét, hogy milyen marha XY politikus, melyik sorozatot/filmet néztétek a múlt héten, mikor megy a villamos, hová lenne érdemes a hétvégén elmenni kikapcsolódni/szórakozni stb...


Képzeld, az atomfizikusok se a Higgs-bozonról beszélgetnek vacsora közben, vagy ha összefutnak a barátaikkal.

2017. jan. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!