Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Működhet fiú-lány közt a...

Működhet fiú-lány közt a barátság egyből, szakítás után?

Figyelt kérdés
Érdekelnének tapasztalatok, vélemények azoktól akik voltak már hasonló helyzetben.Volt párom nagyon szeretné, de szerintem túlzás, ha naponta többször hív, illetve ír.Tagadja, hogy bármi más szándéka lenne, és szerinte ez belefér.Nekem sok így, ha csak barátságról beszélünk.
2014. nov. 22. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos nem.
2014. nov. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem működik a barátság, főleg ha igazi szerelem volt a két fél között. Soha, semmi esetben sem.
2014. nov. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobb barátom a volt barátnőm.

Mondjuk barátként is kezdtük, aztán jártunk egy évig, végül vége lett. Ugyanúgy barátok maradtunk, sőt, talán még jobbak is, mint előtte. Azóta nekem is van barátnőm, neki is volt már egy kapcsolata, de mindvégig legjobb barátok voltunk.

Hogy túlzás, ha egy barát naponta többször ír? Nem. Ahol ez túlzás, az nagyon messze áll a barátságtól.


De itt inkább az a probléma, hogy te egyszerűen nem tartod őt barátnak, nem akarsz barátkozni vele, ő meg veled igen. Nem a fiú-lány barátságon, és nem is az exszelvaló barátságon van a hangsúly, hanem hogy te egyszerűen nem akarod. Így pedig nem, nem működhet.

2014. nov. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem is azzal van a baj, hogy nem akarom.Szerintem egy bizonyos időnek el kell telnie ahhoz, hogy barátként tekintsek rá.És szerintem ez normális, hisz nem baráti érzések fűztek hozzá, és őt se hozzám.

De én néha úgy érzem, átlép bizonyos határokat, amik számára normálisak, számomra viszont nem.

2014. nov. 22. 19:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, az érzéseken van a hangsúly. Így csak egymás idegeit húzzátok nagyrészt.

Kérd meg, hogy adjon időt neked, mert át kell gondolnod ezt a dolgot. Ha ezután sem áll le, akkor tiltsd le, töröld a számát. Hónapok múlva, amikor már mindkettőtök feje kitisztult, akkor el tudtok majd róla beszélgetni közösen, hogy bírnátok-e a sima barátságot, esetleg összejártok, újrakezditek, vagy akármi.

De ilyenkor szakítás után még csak a negatív érzelmek vezérelnek mindkettőtöket.

2014. nov. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!