Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az hogy nem merem...

Miért van az hogy nem merem ezt elmondani a legjobb barátnőmnek sem?

Figyelt kérdés
Szóval azt szeretném mindig elmondani neki hogy engem mennyire bánt a súlyom(ő meg hallgatna nem arrol van szó de ő mivel sovány nem tudom hogy kezdjek bele).Pedig jó lenne már valakinek elmondani.13 L

2017. jan. 15. 15:52
 1/5 anonim válasza:
57%
Kicsit offolok,de; ha bant a sulyod, miert nem teszel ellene? 13 eves vagy, sokkal konnyebb most elkezdeni barmi sportot,futast ,tornat. Dietazni nem erdemes, serdulokorban vagy,de mondjuk odafigyelhetsz arra,h sok zoldseg, husika,keves pekaru es edesseg! Sok sikert
2017. jan. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem örülne, ha a bizalmadba avatnád. Támogatna is ebben. De ne feledd, a belső értéknek lesz jutalma hamarosan. Sőt, nemsokára tökéletes lesz a te tested is fogyókúra és eddzés nélkül. Mondhatnánk, valaki megváltoztatja a szervezeted működését, de ennél még több is történni fog.
2017. jan. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Semmi baj,nem pont arrol hogy hány kiló vagyok uuuur isten mit tegyek???már fogytam 2 kg 1 héten szinte soha nem eszem húst sportolok meg minden de azért ezeket jó lenne vele megbeszélni,de nem tudom hol kezdjem.
2017. jan. 15. 15:59
 4/5 A kérdező kommentje:
2.válaszoló:nem értem pontosan mire gondolsz
2017. jan. 15. 16:01
 5/5 Nagy Pávián válasza:
húst pont kéne enni..mert abban fehérje van...pékárut..kenyeret kis pogácsát,kakós csigát ezeket hanyagold..vagyhát keveset egyél belőle mert a SZÉNHIDRÁT hízlal...hát csak mondd el neki egyszerűen és kész..de ne aggódj fog ez változni mozogj sokat és kicsit kevesebb szénhidrát!
2017. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!