Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb baratom furan...

A legjobb baratom furan viselkedik lehet en rontottam el?

Figyelt kérdés
Most kerultunk be egy uj kozossegbe gimibe es o mindig olyan volt hogy azonnal talalt baratokat es akkor sokaig nem foglalkozott velem.Nem esett jol soha de nem tudtam mit csinalni hagytam meg neha amikor hivott talalkozni igy mondtam neki hogy nem mert meg voltam sertodve.Szerintem itt rontottam el.Altalanosban volt egy lany akire mindig feltekeny voltam mert fura kapcsolatuk volt a baratnommel es mostanaban rohadt sokat van vele es egyszeruen olyan feltekeny vagyok hogy az nem igaz.Mit tegyek hogy visszakapjam?Beszelni szeretnek vele de megbantani se szeretnem..Rosszindulatu valaszadok kimeljetek legyszi nem vagyok kivancsi ratok kaptam eleget mostanaban ugy erzem.

2017. jan. 14. 09:38
 1/3 anonim válasza:

Szerintem beszélj vele, ha tényleg a legjobb barátnőd meg fogja érteni... Ráadásul tudatod vele, hogy ő fontos neked. Viszont ne a másik lányt szidd, (akire féltékeny vagy) ne mondj róla csúnyát, mert akkor tényleg megsértődhet!


Remélem segíthettem!

2017. jan. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért nem beszéled meg vele, hogy mi nem tetszik? Így tisztáznál mindent, megszabadulnál a kételyeidtől és őszinte lennél.

18/L

2017. jan. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat sokat segitettek en is igy gondoltam hogy mindenkepp beszelnem kell vele majd talalkozunk is :D
2017. jan. 16. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!