Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek furcsa lenne egy...

Szerintetek furcsa lenne egy régi barátnak írni 8-10 év után?

Figyelt kérdés

Volt egy forumos ismerősöm még középiskolás koromban.

Eltelt már legalább 8 év, hogy nem beszéltünk, egy darabig facebookon is ismerősök voltunk.


A napokban felugrott egy 2011-es poszt facebookon és kommentált és csak úgy ránéztem az adatlapjára, és érdekel, hogy mi lett vele, hogy alakult az élete?


De semmi több, férjnél vagyok és nem akarom hogy nyomulásnak tűnjön vagy bármi ilyesmi (mert egy ferfiről van szó).


Szerintetek megkérdezhetem hogy van vagy hülyeség és értelmetlen lenne ennyi idő után?


Facebookot én töröltem egyszer felindulásból mindenkit, akivel megszakadt a kapcsolat.


De nem tudom, régen jól elbeszélgettünk, napi szinten 4 éven át... Azóta kimaradt jó pát év. Nem lenne furcsa csak igy irni évek múltán?


2017. jan. 16. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, furcsa lenne. Magam sem tudom, örülnék e neki, vagy sem, ha megkeresne egy ilyen személy. De azt hiszem, igen. Talán nagyon is. Persze ez csak én vagyok. 26F
2017. jan. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem furcsa.
2017. jan. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem furcsa. Én egy ovodás barátommal beszélgetek mostanában. 15 éve nem láttam most meg tök jól el beszélgetünk.
2017. jan. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne mondjátok már, hogy nem furcsa a másiknak írni 8 év elteltével, úgy, hogy legalább 3000 napig felé se szagoltál! 1-es voltam.
2017. jan. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem furcsa.
2017. jan. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Es ha furcsa ?:D ha kivancsi vagy mi van vele , akkor irj ra , amugy is mindenkinek jol esik ha foglalkoznak vele , szoval biztos nem veszi zokon :D
2017. jan. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!